Let’s Save Our Planet

Vietų nėra
2017-10-25

Tai naujai atrasta žemė, pilna netikėtumų ir paslapčių, turinti nuostabius kalnuotus peizažus, kvapą gniaužiančius tarpeklius bei smaragdinius ežerus. Šalyje yra net 33 objektai įtraukti į UNESCO paveldo sąrašus! Taip, tai žavingoji Rumunija. Rudens vidurys – pats geriausias laikas keliauti! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Let’s Save Our Planet“, kuris vyks Spalio 25 – Lapkričio 5 dienomis, Rumunijoje.

 

O kas bus jeigu savo gyvenimą užpildysi nuostabia patirtimi ir emocijomis, o ne baime? Tobulėk keliaudamas su Unique Projects!

 

VIETA: Balan, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Čekija, Rumunija, Vokietija, Lietuva, Slovakija, Latvija, Estija, Kroatija

 

DATA: Spalio 25 – Lapkričio 5 dienomis, 2017

AMŽIUS: 5 dalyviai (18-20 m.)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos suteikiamos, patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos iki 275 eurų **.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto tema: aplinka ir rūšiavimas.

Projeto tikslas – suorganizuoti jaunimo mainus nuo spalio 25 d. Iki lapkričio 5 d., Balane, Rumunijoje, siekiant skatinti aktyvų pilietiškumą ir aplinkos apsaugą naudojant selektyvias surinkimo sistemas bei pakartotinai panaudojant atliekas. Jaunimo mainai suburs 40 jaunuolių, net iš 8 skirtingų šalių, 10-imčiai dienų.

„Let’s Save Our Planet“ projektas jungia kelis tarpusavyje susijusius aspektus, kurių reikėtų mokytis: aktyvus pilietiškumas, dalyvavimas aplinkos apsaugos srityje, selektyvus atliekų surinkimo procesas. Inovatyvus projekto organizatorių požiūris teigia, kad aplinkos saugojimas yra glaudžiai susijęs su aktyviu pilietiškumu.

Jaunimo mainai vyks Balan mieste, kuris yra nuostabaus grožio kalnų apsuptyje. Dalyviai gyvens po 2-3 žmones kambariuose, su atskiru vonios kambariu. 

 Nepraleisk tokios progos!

 

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu arba susisiekite kontaktiniu telefono numeriu: +37061688177.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).