Let’s change the world together!

Vietų nėra
2018-03-11

 

Tai šalis, kurios antroji religija – krepšinis, o vasarą dažniausiai lankytinos vietos – Nida, Juodkrantė, Palanga. Taip, tai mūsų tėvynė – Lietuva! Išskirtinė galimybė tiems, kurie šiuo metu negali išvykti į projektą kitoje šalyje —-> Kviečiame dalyvauti be galo įdomiame jaunimo mainų projekte „ Let’s change the world together!”,  kuris vyks Kovo 11 – 19 dienomis, Lietuvoje (Kaune). Šis projektas įdomus tuo, jog turėsite galimybę pajausti ryšį su aplinka, kurioje gyvename!

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk   su „Unique projects“!

 

VIETA: Kaunas, Lietuva

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lietuva, Latvija. Bulgarija, Rumunija, Kroatija

DATA: Kovo 11 – 19 dienomis, 2018

AMŽIUS: 4 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: .Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Svarbu, jog visuomenė sugebėtų prisiimti atsakomybę už vykstančius pokyčius. Žmonėms, ypač jauniems, turėtų būti ugdomas atsakingas požiūris į saugią, švarią gamtą. Jie turėtų jaustis atsakingi už savo veiksmus ir jausti tvarų ryšį su aplinka – nešiukšlinti, rūšiuoti, kaip galima rečiau naudotis transportu, o priešingai, sveikiau gyventi pvz.: važiuojant dviračiu ar einant pėsčiomis (žinoma, jei tam leidžia oro ar kitos sąlygos), o galiausiai suvokti, jog kiekvienas veiksmas gali turėti negrįžtamų padarinių.

 

Projekto tikslas: Skatinti jaunus žmones susimąstyti apie egzistuojančias globalias aplinkos problemas, sukurti ir išbandyti naujų būdų, kurie padėtų gyventi draugiškame santykyje su gamta bei veiksmų planą, kaip jauni žmonės galėtų prisidėti prie pasaulinių tikslų ir įsipareigojimų įgyvendinimo savo šalyje.

 Projekto uždaviniai:

  • Supažindinti su didžiausiomis aplinkos problemomis, netinkamo žmonių elgesio padariniais, taip skatinant jaunus žmones susimąstyti.
  • Supažindinti su rūšiavimo nauda ir būdais, pasauline kitų šalių gerąja praktika bei išmokti tinkamai rūšiuoti.
  • Didinti jaunų žmonių žinojimą apie tikslus, susijusius su septintąja aplinkosaugos veiksmų programa, kuri galios iki 2020 m., savo šalies pasaulinius aplinkosauginius įsipareigojimus.
  • Skatinti sveikesnį gyvenimo būdą per aktyvias veiklas lauke, saugant ir tausojant tiek aplinką, kurioje gyvename, tiek savo sveikatą.
  • Sugalvoti būdų ir sukurti veiksmų planą, kaip jauni žmonės gali prisidėti prie savo šalies pasaulinių aplinkosaugos įsipareigojimų ir aplinkosaugos veiksmų programos įgyvendinimo savo bendruomenėje.
  • Atkreipti dalyvių dėmesį į aplinkos saugojimą, tvarkant aplinką, analizuojant problemas bei sukuriant naujų būdų, padėsiančių kurti draugišką santykį su gamta.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, turintys 18+;

* žmonės,  susidomėję projekto tema ir tie, kurie norėtų prisidėti prie teigiamo pokyčio kūrimo;

* žmonės, kurie galės aktyviai dalyvauti visose veiklose visomis projekto dienomis.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu