Let me tell you story

Vietų nėra
2017-11-25

Puiki žiemos pradžia kalnuotoje Čekijoje, netoli kurortinio Brno miestelio? Tikrai taip! Jaunimo mainų projektas „Let me tell you story“ apjungs dalinimąsi istorijomis su akis ir širdis pavergiančiais kalnų vaizdais. Tai puiki proga susitikti su dalyviais iš kitų šalių bendram dialogui ir sukurti bendrą patirčių paveikslą. Projektas vyks lapkričio 25 – gruodžio 5 dienomis. Grupės lyderis turės galimybę sudalyvauti išankstinio planavimo vizite, kuris vyks spalio 27 – 30 dienomis!

Leiskis į šią istorijų kupiną kelionę!

VIETA: Pulkov, Čekija.

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Čekija, Slovakija, Lenkija, Rumunija, Latvija, Turkija, Vengrija, Lietuva.

DATA: Lapkričio 25 – gruodžio 5, 2017

AMŽIUS: 4 dalyviai (amžius 18-29 m) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos iki 275 eurų **.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šio projekto metu bus kuriama platforma, kurioje bus dalinamasi asmeninėmis istorijomis, prisiminimais ir patirtimis tarp žmonių, išgyvenusių istorinius įvykius komunistinio režimo metu, ir jaunimo. Dalyviai turės unikalią progą geriau suprasti moderniosios Europos istoriją specialių interviu metu. Tuometinės istorijos bus paverčiamos prisiminimų knyga, paliečiančia kiekvieno širdis. Tokio tipo projektas – jau trečiasis, analogiškas projektas jau yra sėkmingai įgyvendintas Lenkijoje, kur buvo diskutuotos panašios temos ir jaunimo mainų metu kuriama knyga.

Projekto uždaviniai:

  1. Sukurti gyvą platformą, kurioje būtų dalinamasi asmeninėmis istorijomis.

  2. Išplėsti formalaus ugdymo ribas naudojant dialogą tarp skirtingų kartų atstovų, kaip patyriminio mokymosi įrankį.

  3. Pagerinti moderniosios istorijos supratimą, pasitelkiant interviu, surinktus iš komunistinio režimo politinių kalinių.

  4. Akcentuoti dialogo tarp skirtingų kartų (amžiaus grupių) svarbą, atskleisti skirtingų kartų bendradarbiavimo privalumus ir paskatinti jaunus žmones būti aktyviais piliečiais.

 

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).