Learning Inclusive Forms of Exchange

Vietų nėra
2019-05-01

Portugalija – pietvakarių Europos valstybė, kuri šiaurėje bei rytuose ribojasi tik su viena šalimi – Ispanija, o likusią šalies pusę skalauja Atlanto vandenynas. Be to, tai labiausiai nuo Lietuvos nutolusi Europos valstybė. Apsilankyk šioje šalyje ir TU! Dalyvauk  jaunimo mokymuose  “LIFE-Learning Inclusive Forms of Exchange“ kurie vyks gegužės 1-6 dienomis, Portugalijoje!

 

Keliauk, pažink, džiaukis, bendrauk, mokykis ir tobulėk kartu su   „Unique Projects“!

 

VIETA: VILA NOVA DE TAZEM, Portugalija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Turkija, Lietuva, Portugalija, Makedonija, Bulgarija, Rumunija, Lenkija, Italija

DATA: gegužės 1-6, 2019

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+) (pirmenybė bus teikiama mažiau galimybių turintiems asmenims)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projektas orientuojasi į socialinės įtraukties ir įvairovės apimtis, pridėtinės vertės visuomenei ir jaunimui kūrimą. Projekto tikslas – optimizuoti jaunimo darbuotojų įsikišimą švietime, mokant ir tobulinant jaunų žmonių kompetencijas, tokiu būdu prisidedant prie socialinių problemų mažinimo – socialinės atskirties ir diskriminacijos.

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

*skatinti jaunimo darbuotojų mokymus, gerinant jų įgudžius, metodologines žinias diegiant iniciatyvumą dirbant su socialinėmis atskirtimis ir įvairiu jaunimu;

*skatinti dalyvių ir jų organizacijų motyvaciją kurti naujas iniciatyvas jaunimo srityje ir „Erasmus +“ programoje;

*skatinti keitimąsi gerąja patirtimi ir didinti organizacijų tarptautines partnerystes;

*didinti jaunimo drabuotojų žinias apie  socialinės integracijos metodikos įvairovę;

 

 

Kas kviečiami dalyvauti?

*asmenys žinantys ir suprantantys jaunimo bendruomenės poreikius;
*turintys tokią pat arba sutinkantys su projekto vizija ir tikslais;

*žmonės, turintys mažiau galimybių ir siekiantys naujų mokymosi būdų;
*iniciatyvūs, motyvuoti, pasiruošę aktyviai dalyvauti projekto veiklose asmenys. 
 

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)