LEARN TO LIVE TOGETHER

Vietų nėra
2019-05-08

Ribojasi su Juodąja jūra rytuose, Graikija ir Turkija pietuose, Serbija bei Makedonija vakaruose ir Rumunija šiaurėje. Su Rumunija ribojasi Dunojaus upe. Kokia tai šalis? Taip, tai Bulgarija! Dalyvauk jaunimo mokymuose “LEARN TO LIVE TOGETHER“ kurie vyks gegužės 8- 14 dienomis, Bulgarijoje! Šioje šalyje kiekvienas ras ką pamatyti ir patirti.

 

Pasinaudok proga ne tik pakeliauti, tačiau ir padidinti profesines žinias bei asmenines kompetencijas dalyvaudamas tarptautiniuose projektuose su  „Unique projects“!

 

VIETA: Brestnik, Bulgarija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Bulgarija, Makedonija, Kroatija, Graikija, Turkija, Rumunija, Azerbaidžanas, Gruzija, Lietuva, Portugalija, Jordanija, Egiptas

DATA: gegužės 8-14 dienomis, 2019

AMŽIUS: 3 dalyviai (22+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

Projektas vyks viešbutyje „Berkut“ Brestniko kaimelyje, įsikūrusiam Rhodope kalnų papėdėje. Viešbutį supa nuostabūs miesto vaizdai ir septynios kalvos. Pačiame viešbutyje yra uždaras baseinas, sauna ir garinė pirtis bei treniruoklių salė.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šio projekto pagrindinė tema yra žmogaus lygių teisių švietimas ir viešinimas. Projekte bus kalbama apie Europos istoriją, privedusią prie lygių žmogaus teisių. Bus siekiama išbandyti naujus mokymosi, mokymo ir viešinimo metodus nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu.

PROJEKTO TIKSLAI:

– rinkti, apibendrinti ir analizuoti visus geros praktikos pavyzdžius žmogaus teisių švietimo srityje;
– gerinti istorijos, praeities ir dabartinių procesų supratimą, vykstantį Europoje ir už jos ribų;
– skatinti žmogaus teisių švietimą  vietos lygmeniu;
– didinti informuotumą apie vietinių konfliktų pasėkmes pasauliniame kontekste;
– ištirti ir analizuoti žiniasklaidos įtaką, skatinančią tiek smurtą, tiek toleranciją;
– didinti formaliojo švietimo ir jo procesų, žinių ir supratimo lygį;
– pritaikyti ir kurti tyrimus, mokymus, bandymus, naujas priemones ir metodus, skirtus vienodam dalyvavimui.

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu, nevyriausybinių organizacijų nariai, universiteto studentai, mokytojai, savanoriai, jaunimo reikalų socialiniai darbuotojai (t. y. asmenys dirbantys su nepalankioje padėtyje esančiais jaunais žmonėmis);
* asmenys, turintys patirties jaunimo darbo srityje  ir gebantys įrodyti  šią patirtį;
* motyvuoti dalyvauti veiklose;
* laisvai kalbantys angliškai;
* galintys dalyvauti visose projekto veiklose.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)