KORFBALL FOR SOCIAL INCLUSION

Vietų nėra
2019-03-17

Tai nuostabi, savitą kultūrą, dinamišką gamtą turinti šalis į kurią taip dažnai lietuviai vyksta ištroškę saulės vonių, gaivinančių bangų ir nepatirtų virtuvės gardumynų. Kas tai? Bene daugiausiai projektų organizuojanti TURKIJA! Dalyvauk  jaunimo mainuose “Korfball For Social Inclusion“ kurie vyks kovo 17- 25 dienomis, Turkijoje.

 

Pasinaudok galimybe pakeliauti ir įgyti žinių su  „Unique projects“!

 

VIETA: Nigde, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS:  Lietuva,  Ispanija, Turkija,  Rumunija, Ukraina, Italija

DATA:  kovo  17-25 dienomis, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (16-25 m.) + 1 lyderis (18+) (atrenkant dalyvius bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**. 

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

„Korfball for Social Inclusion“ – tai jaunimo mainų projektas, paremtas socialine integracija su “Korfball“ varžybomis ir sprendimais apie vis didėjančios imigracijos problemas, radikalaus nacionalizmo ir įvairių kultūrų ksenofobijos sprendimais.

PROJEKTO TIKSLAI:

Šiuo projektu bus siekiama tobulinti dalyvių  žinias ir įgūdžius, mokytis komunikuoti su jaunimu iš skirtingų užsienio šalių, naudoti ir mokytis įvairių neformaliojo švietimo ugdymo metodų. Bus siekiama dalyvių socialinio ir asmeninio tobulėjimo. Taip pat bus siekiama skatinti aktyvų gyvenimo būdą tarp jaunų žmonių sporto srityje, ugdyti toleranciją ir pagarbą skirtingoms kultūroms.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

1-dalyviai turintys ribotą finansinę galimybę;

2-asmenys gebantys dirbti komandoje;

3-asmenys norintys sužinoti apie naujas kultūras;

4-norinčiam ir galinčiam dalyvauti sportinėse veiklose.

 

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)