JUST BE YOURSELF!

Vietų nėra
2019-05-05

Larnaka – tai trečias pagal dydį miestas Kipre. Larnaka laikoma vienu seniausių Kipro miestų, čia žmonės gyvena jau daugiau nei 6000 metų. Šalia Larnakos yra „Yannathes“ paplūdimys, kuris yra vienintelis oficialus ekologinis paplūdimys. Ar nebūtų šaunu vakarais  pasivaikščioti Larnakos paplūdimio promenada, apsodinta palmėmis ?! Dalyvauk  jaunimo mainuose “JUST BE YOURSELF!“ kurie vyks gegužės 5- 11 dienomis, Kipre.

Pasimėgauk šilta saule ir bangomis, kartu tobulindamas savo asmenybę keliaudamas su  „Unique projects“!

 

 

VIETA: Larnaka, Kipras

DALYVAUJANČIOS ŠALYS:  Kipras, Vokietija, Graikija, Italija, Lietuva, Malta, Lenkija, Rumunija, Slovakija ir Slovėnija

DATA:  gegužės  5-11 dienomis, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (15-30 m.) + 1 lyderis (18+) (atrenkant dalyvius bus atsižvelgiama į lyčių balansą, pirmenybė bus teikiama mažiau galimybių turintiems asmenims)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**. 

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projektas skirtas jaunų žmonių pozityvaus asmeninio tobulėjimo svarbai jų gyvenimo eigoje. Plačiai pripažįstama, kad augant jauniems žmonėms itin sustiprinamos jų žinios, įgūdžiai ir  gebėjimai,  nes jie tampa vyresni ir labiau nepriklausomi. Jauni žmonės taip pat įgyja patirties ir  žinių iš asmeninio ar profesinio gyvenimo įvykių, kurie paveikia jų psichinę ir fizinę sveikatą ir gerovę,  pagerina jų gyvenimo kokybę ir padeda tapti aktyviais savo bendruomenių piliečiais. Projekto tikslas – prisidėti prie sveiko ir teigiamo jaunų žmonių asmeninio tobulėjimo, naudojant veiksmingas neformalias priemones ir metodus, padedančias asmeniniam tobulėjimui.

 

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

 -didinti įgūdžius, gebėjimus ir žinias apie svarbius įrankius ir metodus
naudingus teigiamam jaunų žmonių asmeniniam vystymuisi;
-skatinti teigiamą darbo platformą bendradarbiavimui ir informuotumo didinimui apie  asmeninio tobulėjimo svarbą, sveikos gerovės labui;
-didinti informuotumą apie jaunimo dalyvavimą veiklose padedančiose teigiamam savęs vystymuisi, skatinančiose svarbias gyvenimo vertybes, didinančiose pasitikėjimą, savigarbą;
-suteikti galimybę socializacijai, sudarant jaunimo draugystę iš skirtingų ES šalių;
-sukurti platformą naujų kultūrų, šalių mokymuisi;
-remti jaunus žmones keistis nuomonėmis, idėjomis, patirtimi, vizijomis;
-suteikti galimybę  dirbti tarptautinėje aplinkoje, įgyti patirties ir
dalytis patirtimi.

Kas kviečiami dalyvauti?

-turintys bent vidutinius anglų kalbos gebėjimus;

-prisitaikantys ir lankstūs dalyviai, gebantys dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje;

-norintys  įsitraukti į jaunimo veiklą, kuria siekiama remti, įgalinti ir prisidėti
jaunimo asmeninio tobulėjimo link;
-susidomėję arba norintys dirbti vadovais, mentoriais, treneriais ar koordinatoriais;
-norintys išplėsti savo žinias apie naujus seksualinio smurto prevencijos metodus ir priemones kitose Europos šalyse.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)