Innolab – organizational skills for NGOs management

Vietų nėra
2018-04-09

Eurazijos sala rytinėje Viduržemio jūros dalyje, į pietus nuo Turkijos – žavingasis Kipras! Šalis  garsėja senovės Graikijos deivės Afroditės sala, nuostabiais paplūdimiais, visus metus saulėtu oru ir labai skaniais patiekalais. Kipro istorinės vietos ir paminklai, išsibarstę po visą salą, taip pat įspūdingi. Kviečiame sudalyvauti jaunimo mokymų projekte „ Innolab – organizational skills for NGOs management ”, kuris vyks Balandžio 9 – 15 dienomis, Kipre!

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Larnaka, Kipras

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Kipras, Bulgarija, Prancūzija, Vengrija, Latvija, Italija, Rumunija, Lietuva

DATA:  Balandžio 9 – 15 dienomis, 2018

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis dėmesys šiame projekte bus skiriamas nevyriausybinių organizacijų valdymo supratimo didinimui. Taip pat bus vystomi įgūdžiai ir kuriamos strategijos, kurias galima panaudoti darbe su jaunimu, sprendžiant realias problemas bei kuriant palankią mokymuisi aplinką.

Projekto tikslai:

  • keistis patirtimi, kuri padeda tobulinti organizacijos valdymą;
  • nustatyti, kas turi įtakos organizacijos valdymui, projekto valdymui ir sprendimų priėmimui;
  • spręsti realias gyvenimo problemas interaktyvioje mokymosi aplinkoje;
  • keistis asmeniniais ir profesiniais požiūriais;
  • paskatinti naują mąstymo būdą apie jaunimo organizacijų valdymą, kuris paskatins kokybiškesnius ir inovatyvesnius projektus, atsižvelgiant į jaunų žmonių poreikius.

Metodika

Šiame projekte bus naudojami neformalaus ugdymo metodai, tokie kaip kūrybinės dirbtuvės, vaidmenų žaidimai, „ledų laužymo“ žaidimai, „apvalūs stalai“, aktyvios veiklos lauke ir  pan., siekiant patenkinti visų dalyvaujančiųjų poreikius ir pasiekti projekto rezultatus. Viso projekto metu bus skatinama mokytis iš patirties.

Laukiami rezultatai

Per visą projektą dalyviai įgis įvairių įgūdžių ir žinių, kurie įgalins juos:

  • efektyviau veikti organizacijose;
  • pagerinti projektų kokybę ir susipažinti su tokiomis sąvokomis, kaip emocinis mokymasis, bendradarbiavimas su kitomis organizacijomis ir pan.
  • valdyti asmeninius išteklius (vertybes, įgūdžius, požiūrius, žinias ir patirtį), laiko valdymas, streso valdymas, komunikacijos valdymas ir keitimasis, vadovavimas, delegavimas ir t. t.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, turintys 18+;

* žmonės, dirbantys su jaunimu arba žmogiškųjų išteklių srityje;

* žmonės, kurie vienaip ar kitaip yra įtraukti į organizacijų valdymą ar norėtų įgyti naujų kompetencijų, susijusių su jaunimo organizacijų valdymu.

P. S. Būsite apgyvendinti po 2-3 žmones kambariuose viešbutyje Cactus (http://www.cactushotellarnaca.com/), netoli Larnakos.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).