Inherit our future

Vietų nėra
2018-10-21

„Paveldėkime savo ateitį“ – lietuvių asociacijos organizuojamas jaunimo mainų projektas Kauno mieste. Nori sužinoti daugiau apie kultūrinį paveldą ir jo svarbą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos Sąjungos šalyse?  Kviečiame dalyvauti.

Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

 

VIETA: Kaunas, Lietuva

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lietuva, Slovakija, Kroatija, Lenkija, Bulgarija

DATA:  Spalio 21 – 28 dienomis, 2018

AMŽIUS: 3 dalyviai (18-24 m.) 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Tai 8-ių dienų jaunimo mainų projektas, kuris suburs 30 dalyvių ir 5 lyderius iš 5 skirtingų šalių. Projekto tikslas yra  atkreipti projekto dalyvių  ir visuomenės narių dėmesį į kultūrinį paveldą ir jo išsaugojimo svarbą.

Pagrindiniai projekto tikslai

  • Padidinti projekto dalyvių supratimą ir žinias apie kultūrinio paveldo sampratą bei dažniausiai pasitaikančiomis kultūrinio paveldo išsaugojimo problemomis ir padariniais to nesiimant.
  • Skatinti dalyvių susidomėjimą kultūrinio paveldo tema, susipažįstant su savo ir kitų Europos šalių kultūrinio paveldo objektais ir per savo pačių bei aplinkinių patirtį mokytis jį išsaugoti.
  • Keisti dalyvių ir visuomenės požiūrį, jog kultūrinis paveldas yra ne tik mūsų praeitis, bet taip pat ir ateitis, vystant tarpkultūrinį dialogą, suorganizuojant renginį „Paveldėkime savo ateitį“.

 

Kas kviečiami dalyvauti? 

  • žmonės, kurie susidomėję projekto tema ir pasiruošę pritaikyti įgytas žinias bei įgūdžius praktikoje;
  • motyvuoti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu