Inclusion in action

Vietų nėra
2018-03-29

Nuostabi šalis, į kurią norėsite sugrįžti ne vieną kartą…šalyje gausu nedidelių jaukių baroko stiliaus miestelių, kuriuose laukiamas kiekvienas. Tai šalis, kuri turi net 7 kaimynes! (Oho!) —> Taip, tai Vengrija! Kviečiame dalyvauti be galo įdomiame jaunimo mokymų projekte „Inclusion in action” Kovo 29 – Balandžio 7 dienomis (I dalis) ir Liepos 1 – 6 dienomis ( III dalis), Vengrijoje. Europos širdyje įsikūrusi Vengrija– saldžiųjų paprikų, žydrojo Dunojaus, geoterminių šaltinių ir karališkosios Habsburgų architektūros šalis.

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Hollókő, Vengrija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS:  Vengrija, Ispanija, Kroatija, Italija, Lietuva, Nyderlandai, Slovėnija, Kipras

DATA:  Kovo 29 – Balandžio 7 dienomis, 2018 (i dalis) ir Liepos 1 – 6 dienomis, 2018 (III dalis)

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 245 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Ieškodami įtraukimo ir įgalinimo įrankių darbe su jaunimu, socialinis teatras ir kūno išraiškos metodologijos yra galimybė, neįkainojama praktika ir dinamika, kuri gali padėti identifikuoti socialinius svarbius klausimus ir iššūkius, su kuriais susiduria mūsų tikslinė grupė (mažumos ir atskirti jauni žmonės). Šios metodologijos galėtų padėti kurti galimus sprendimus ir įgyvendinti socialinius veiksmus. Teatras ir judėjimas įtraukia ir sukuria saugią erdvę, kuri leidžia žmonėms laužyti nusistovėjusius stereotipus ir išankstinius nusistatymus.

Naudojant įtraukiančius, įdomius ir visuotinai suprantamus socialinio teatro ir kūno išraiškos siūlomas metodologijas, mes galime padidinti jaunų žmonių pasitikėjimą, jų kūrybinį potencialą, kovojant prieš atskirties jausmą.

 

Šis projektas bus sudarytas iš 3 dalių:

Pirmojoje mokymų dalyje dalyviai:

* patirs socialinio teatro ir kūno išraiškos galią;

* gaus praktinių įgūdžių projektuojant, įgyvendinant ir palengvinant teatro veiklas ir  procesus, kaip jaunimo įtraukties įrankius;

* išmoks pritaikyti metodus savo tikslinei grupei ir organizuoti juos įtraukiančius seminarus, naudojant socialinio teatro ir kūno išraiškos metodikas;

* sukurs veiksmų planus vietos veikloms;

* i šmoks priimti skirtingus žmones kasdieniniame gyvenime;

* susiras naujų draugų ir padidins savo motyvaciją.

 

Antroji dalis vyks gyvenamojoje šalyje. Grįžę atgal į savo vietines bendruomenes, dalyviai įgytas žinias ir patirtį turės pritaikyti praktikoje, vykdys veiklas, kurias sugalvos pirmojoje mokymų dalyje. Praktiškai patobulins socialinio teatro ir kūno išraiškos metodologijų įgūdžius bei gaus grįžtamąjį ryšį iš tikslinių grupių.

Trečioji dalis (Liepos 1 – 6 dienomis, 2018). – pajėgumų užtvirtinimo susitikimas.

Šioje dalyje dalyviai pasidalins savo patirtimi vietinėje bendruomenėje su tikslinėmis grupėmis, gaus grįžtamąjį ryšį ir kurs idėjas bei bendraus apie ateities projektus projekto tema.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* pasiruošę dalyvauti visose trijose projekto dalyse;

* žmonės, dirbantys su jaunimu;

* žmonės, kalbantys gerai anglų kalba;

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema;

* dirba arba turi patirties darbe su mažumomis ar atskirtu jaunimu;

* turintys 18 m. ir daugiau.

 

– Daugiau informacijos apie projektą: bit.ly/InACT_Infoletter
<https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fbit.ly%2FInACT_Infoletter&h=ATO-6QihWUSOxivj2x0sPUlv8hKbe1B7zmxSOfFC8vsHGGaNi5q0mbuOsto2RkOvHif1wsIckDKM5BsYb0hPgJ7OE-0kIMAtp5oezXAD5OJRk2wSwzgk1SQaKQkHu0FYDXA0CKjzo9fcdw>

– Nuoroda į dalyvavimo paraiškos formą: bit.ly/InACT_Application
<https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fbit.ly%2FInACT_Application&h=ATO-6QihWUSOxivj2x0sPUlv8hKbe1B7zmxSOfFC8vsHGGaNi5q0mbuOsto2RkOvHif1wsIckDKM5BsYb0hPgJ7OE-0kIMAtp5oezXAD5OJRk2wSwzgk1SQaKQkHu0FYDXA0CKjzo9fcdw>

Tai be galo įdomus ir stiprus projektas – nepraleisk šios galimybės!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).