HEROES FROM WITHIN

Vietų nėra
2018-10-21

Valstybė Balkanų pusiasalyje, pietryčių Europoje. Ribojasi su Graikija pietuose, Bulgarija rytuose, Albanija vakaruose bei Kosovu ir Serbija šiaurėje – taip, tai žavingoji Makedonija! Makedonija garsėja marmuru, šafranu, vaisiais, kailiais, amatais.  Be to, šalis pasižymi ne vien šalies grožiu, bet ir svetinga kultūra bei istoriniais miestais.  Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte „HEROES FROM WITHIN“  Spalio 21 – 29 dienomis,  MakedonijojeKodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

VIETA: Tetov, Makedonija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Makedonija, Italija, Jungtinė Karalystė, Estija, Latvija, Lietuva, Vengrija, Austrija, Slovakija, Rumunija, Turkija, Graikija

DATA:  Spalio 21 – 29 dienomis, 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+) (1 vaikinas ir 1 mergina)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šio projekto metu jūs išbandysite įvairius susimąstymo, atsipalaidavimo metodus, taip pat kitas aktyvias veiklas, kurios bus grindžiamos patyriminiu mokymusi, prijungiant ir teoriją.

Šių mokymų metu daugiausiai dėmesio bus skiriama jaunimo galimybių didinimui, jaunimo potencialo vertinimui, jaunimo rėmimui, siekiant gyvenimo tikslų ir vystant neformalųjį mokymąsi į gyvenimo kompetencijas.

Projekto tikslai skirti žmonėms, dirbantiems su jaunimu:
1. įgyti žinių, susijusių su informalaus ir neformalaus mokymosi vystymu į į kompetencijas;
2. suprasti, kodėl yra svarbu turėti gyvenimo tikslą ;
3. tobulinti savo įgūdžius ir pritaikyti patirtį, siekant padėti kitiems jauniems žmonėms siekti savo tikslo gyvenime;
4. didinti jaunų žmonių motyvaciją remti kitus jaunus žmones naudotis savo kompetencijomis (profesionaliai ir asmeniškai);
5. Parengti asmeninį ateities darbo planą, kurį būtų galima naudoti su jaunais žmonėmis.

Šiuo projektu bus siekiama įgalinti jaunų žmonių kompetencijas, jog jie galėtų padėti kitiems jauniems žmonėms asmeniniame ir profesiniame augime. Projekte pagrindiniai veiklų elementai: holistinis mokymas, gyvenimo tikslas, potencialo įvertinimas, gamta ir natūralumu grindžiama metodologija, gyvenimo kompetencijos.

Dėmesio, šio projekto metu bus remiamasi „CULTURE OF MINDFULNESS“ (projekto metu bus vykdoma ir joga, meditacija). Be to, ši kultūra reiškia, jog nei alkoholis, nei rūkymas ar kitos toksinės medžiagos nebus toleruojamos projekto metu.

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, kurie susidomėję projekto tema ir neformaliaisiais ugdymo metodais;

* motyvuoti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje;

*dirbantys su jaunimu arba susidomėję tuo;

*kalbantys bent vidutine anglų kalba (bent jau B1 anglų kalbos lygis);

*pirmenybė skiriama žmonėms, turintiems mažiau galimybių (pvz.: iš mažesnių miestelių).

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)