Healthy mind in a healthy body

Vietų nėra
2019-04-27

Nuostabaus grožio paplūdimiai, primenantys Karibų pakrantę – baltas smėlis ir ryškios turkio spalvos skaidrus vanduo.  Sala, kurios paviršių puošia kalnai, o pakrantes – įspūdingi skardžiai. Skamba puikiai? Taip, tai Sardinija! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte Italijoje „Healthy mind in a healthy body”, balandžio 27 – gegužės 3 dienomis.

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

DĖMESIO: pirmenybė teikiama 1 lyderiui (18+), kuris galėtų dalyvauti išankstiniame planavimo vizite (susitikimas, kurio metu bus aptariami projekto klausimai), vasario 20 – 22 dienomis, Kaljaryje. 

 

VIETA: Kaljaris, Italija (Sardinija)

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Švedija, Italija, Lietuva, Čekija, Rumunija

DATA:  balandžio 27 –  gegužės 3 dienomis, 2019

AMŽIUS: 6 dalyviai (19 – 30 m.) + 1 lyderis (19 +)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis projekto tikslas yra aptarti jaunų žmonių sveikatos problemas, ieškoti kūrybiškų ir veiksmingų būdų išspręsti šias problemas. Suteikti jauniems žmonėms žinių apie sveiką gyvenimo būdą, siekiant išvengti  antsvorio, susirgimų lėtinėmis ligomis, neigiamos įtakos gyvenimo trukmei ir kokybei.

 

Specialūs mokymo tikslai:
*Skatinti jaunų žmonių iniciatyvumą;

*Skatinti jaunus žmones laikytis sveikos gyvensenos, palaikyti fizinį aktyvumą;

*Skatinti jaunų žmonių tarpusavio ir tarpkultūrnį supratimą;

*Ugdyti jaunų žmonių atsakomybės jausmą.

 

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis antsvoris ir nutukimas yra viena didžiausių šio amžiaus problemų Europoje ir jau pasiekė epidemijos lygį. Nutukimo paplitimas per pastaruosius du dešimtmečius išaugo tris kartus.  Kasmet dėl nutukimo Europoje miršta 1 mln. žmonių. Antsvoris, nutukimas aktuali problema visoms valstybėms nepriklausomai nuo jų ekonominio išsivystymo lygio. Nutukimas turi didelę neigiamą įtaką gyvenimo trukmei ir kokybei, įskaitant psichinę gerovę. Nori sužinoti daugiau? Projekte laukia daug naudingų žinių apie sveiką gyvenimo būdą ir įdomių, su fiziniu aktyvumu sisijusių, veiklų!

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* aktyvūs ir motyvuoti žmonės, kurie domisi projekto tema;

*kalbantys bent vidutine anglų kalba;

*pasiruošę dalintis savo patirtimi, sugrižę po projekto.

 

Šiuose mainuose dalyvaus 35 dalyviai iš 5 skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite:  projektai@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)