A healthy lifestyle for youngsters

Vietų nėra
2018-04-23

Šalis garsėjanti išskirtine virtuve, gardžiais vaisiais, tradiciniais saldumynais, nuostabia gamta ir kvapą gniaužiančia architektūra —> taip, tai Turkija! Nepatikėsit, tačiau siūlome galimybę sudalyvauti jaunimo mainų projekte A healthy lifestyle for youngsters”, kuris vyks Balandžio 23 –  28 dienomis, Turkijoje.  Ši šalis taip pat garsi keramika, odos dirbiniais, kilimais, juvelyrika, o net 70 proc. visų pasaulio riešutų išauginama Turkijoje!

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Afyon, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lietuva, Makedonija, Rumunija, Turkija

DATA:  Balandžio 23 –  28 dienomis, 2018

AMŽIUS: 10 dalyvių (14-18 m.) + 2 lyderiai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pastaraisiais metais, nesveikas maitinimasis ir nutukimas, ypač tarp jaunimo, tampa vis labiau auganti problema. Taigi,  kaip jaunuoliams, norima prisidėti prie šios problemos sprendimo ir didinti informuotumą apie tai, visai kitokio pobūdžio veiksmais ir veiklomis tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu, lygmenimis. Be šios temos, projekte taip pat bus siekiama pažinti kitas kultūras bei dalintis kultūros vertybėmis.

Šio projekto tikslai yra šie:

– palaikyti sveiką maistą ir sveiką gyvenimo būdą;

– didinti supratimą apie sveikatą – gyvenimą ir sportą;

– sumažinti greito maisto ir nesveiko maisto kiekį mūsų gyvenimo būde;

– sportuoti ir rungtyniauti;

–  dalintis kultūros vertybėmis;

–  išmokti  komandiškai dirbti tarptautinėje aplinkoje.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– būti savanoriu arba turėti didelę motyvaciją dalyvauti projekte ir visose jo veiklose; – turėti anglų kalbos pagrindus (lyderiams – gerai mokėti anglų kalbą)

– gebėti dirbti komandoje;

– gebėti naudotis technologijomis, įgyvendinant projekto veiklas;

– būti atsakingam (lyderiams).

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)