Have your say

Vietų nėra
2018-07-16

Šalis,  garsėjanti savo fantastiškomis jūros gėrybėmis ir avių pieno sūriais, kurie skoniu ir kokybe visiškai nenusileidžia prancūziškiems sūriams, laikomiems geriausiais pasaulyje  —> taip, tai Kroatija! Aukščiausias Kroatijos taškas – Dinara (1830 m). Vebito šlaitai stačiai krenta į Adrijos jūrą, sukurdami nenusakomą grožį. Daugiau kaip trečdalis Kroatijos apaugęs miškais. Šioje šalyje kiekvienas ras kažką įdomaus sau. Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Have your say” , kuris vyks Liepos 16 – 23 dienomis, Kroatijoje! Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Fužine, Kroatija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Kroatija, Lenkija, Lietuva, Vengrija, Estija

DATA:  Liepos 16 – 23 dienomis, 2018

AMŽIUS: 6 dalyviai (15-18 m.) + 1 lyderis (18 m.+) + 1 lyderis (25 m. +) (siekiant užtikrinti lyčių lygybę, atrinksime panašų merginų ir vaikinų skaičių)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šiuo projektu siekiama gerinti tarpkultūrines kompetencijas ir vystyti kritinį mąstymą tarp jaunų žmonių, pabėgėlių krizės Europoje tema. Pagrindinės projekto temos: tarpkultūrinis mokymasis, įvairovės priėmimas, kritiškos nuomonės vystymas, pabėgėlių integracija, Europos pilietiškumas ir kultūrinis sąmoningumas. Šiuo projektu bus skatinama žmogaus teisės, tolerancija ir demokratija. Tam, jog įgytumėte kompetencijų, būsite suskirstyti į mažesnes grupeles, dalyvausite kūrybinėse dirbtuvėse, vystysite socialinius įgūdžius ir mokysitės, kaip apsaugoti žmogaus teises, tapsite tolerantiškesni, atviresni ir aktyvesni.

Taip pat vienas dalyvis – lyderis, turės galimybę nuvykti į išankstinio planavimo vizitą Gegužės 31 –  Birželio 2 dienomis, kuriame bus aptartos projekto detalės, programa, logistiniai klausimai.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

 

* žmonės, kurie susidomėję ir motyvuoti projekto tema;

 

* tie, kurie pasiruošę ne tik dalyvauti projekte, bet ir vykdyti projekto sklaidos veiklas po projekto.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)