GESSI

Vietų nėra
2021-05-04

Pagilėjus ekonominei krizei padidėjo jaunimo socialinė atskirtis ir skurdas. Mažai jaunų miesteliuose gyvenančių žmonių yra profesiškai ir socialiai įtraukti į visuomenę. Taip pat, tyrimai rodo, kad jauni asmenys vis mažiau laiko praleidžia gamtoje, nevertina jos teikiamos naudos. Tad jei esi aktyvus ir domiesi geresnės ateities kūrimu kviečiame šias problemas spręsti  jaunimo mokymuose „GESSI”, kurie vyks gegužės 4 – 11 dienomis, Italijoje.

Prisijunk prie geresnės ateities pasaulyje kūrimo tobulėdamas kartu su  „Unique Projects“!

 

 

VIETA: Caltanissetta, Italija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Italija, Ispanija, Lenkija, Turkija, Portugalija, Bulgarija, Lietuva, Rumunija

DATA: gegužės 4 – 11 dienomis, 2020

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**. 

 

 

APIE PROJEKTĄ:

2017 m. 16–29 metų amžiaus jaunų žmonių skurdo ar socialinės atskirties rizika ES sudarė 27,7%. Atitinkamai jaunimo dalis, gyvenanti namų ūkiuose su labai mažu darbo intensyvumu, vis dar didėja, o tai kelia rimtą pavojų jų ekonominei ir socialinei gerovei. Be to, mes gyvename pasaulyje, kuriame ribotas skaičius žmonių kasdien susisiekia su gamta. Dėl to vis mažiau žmonių sugeba kurti gamtos pasaulio prisiminimus, įvertinti jo vertę ir puoselėti ryšį su gamta. Todėl šiuose jaunimo mokymuose bus siekiama padėti ir suteikti jauniems darbuotojams žinių, pagrindines kompetencijas ir įdarbinimo priemones, kurių reikia, kad jie didintų įtrauktį savo vietinėse bendruomenėse ir sustiprintų pažeidžiamų grupių socialinę ir profesinę integraciją. Projektas yra orientuotas į tarpkultūrinį mokymąsi jaunimo srityje ir alternatyvių metodų, kaip miesto sodininkystė, panaudojimą.

 

 

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

  1. Sukurti labiau įtraukiančią, tvarią ir klestinčią visuomenę, tobulinant jaunimo darbuotojų kompetencijas, naudojant švietimo metodus, susijusius su miesto sodininkyste;
  2. Sprūpinti jaunimo darbuotojus ir bendruomenės narius novatoriškomis ir veiksmingomis priemonėmis, kurios padėtų įtraukti atskirtį patiriančius jaunus žmones į miesto sodų kūrimą ir priežiūrą, nes tai būtų gera priemonė socialinei įtraukčiai ir asmeniniam tobulėjimui;
  3. Stiprinti ES organizacijų bendradarbiavimą ir dalijimąsi gerąja patirtimi, taip prisidedant prie jų organizacijų gebėjimų ugdyti kokybišką darbą su jaunimu ir plėtojant švietimo metodus, pagrįstus miesto sodų tvarkymu.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema (darbas su jaunimu, bendradarbiavimas, miesto sodininkystė, aplinkosauginis ugdymas, vietinės bendruomenės plėtimas);

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– jaunimo darbuotojai, aktyvūs bendruomenės nariai, projektų ar bendruomenės vadovai, pedagogai, socialiniai darbuotojai, asmenys suinteresuoti gerinti socialinę įtrauktį, dirbantys su jaunimu (bus suteikiama pirmenybė).

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)