Future? We need the KEY!

Vietų nėra
2018-08-11

Nuostabi šalis, į kurią norėsite sugrįžti ne vieną kartą…šalis,  kuri ribojasi su Čekijos Respublika ir Austrija, Lenkija, Ukraina ir Vengrija —> Taip, tai Slovakija!  Slovakija garsėja ypatingo skonio sūriu Bryndza, Aukštaisiais Tatrais, nuostabia gamta ir mineralinio vandens šaltiniais visoje šalyje. Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Future? We need the KEY!”, Rugpjūčio 11 –18 dienomis, Slovakijoje.

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

VIETA: VIETA: Detský raj, Tatranská Lesná, Aukštieji Tatrai, Slovakija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Čekija, Vengrija, Lietuva, Rumunija, Slovakija

DATA:  Rugpjūčio 11 18 dienomis, 2018

AMŽIUS: 5 dalyviai (14 – 17 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projektu siekiama rasti teisingus raktus mūsų ateičiai. Jaunimo mainai bus skirti įgyti naujų žinių, įgūdžių, talentų jauniems žmonėms (14-17 m. amžiaus) iš 5 šalių. Projektu siekiama suburti tuos jaunus žmones, kurie dar neturėjo dalyvavimo jaunimo mainuose patirties ir tuos, kurie nori būti aktyvūs, išmokti kažko naujo. Bus siekiama sukurti aplinką, kurioje jaunimas turės galimybę vystyti savo įgūdžius, priimti naują informaciją ir formuoti savo požiūrius per įvairius žaidimus, patirtis ir jų pačių iniciatyvą.

Šis projektas taip pat atviras jauniems žmonėms, turintiems mažiau galimybių (pvz.: yra iš mažų miestelių). Šiuo projektu organizatoriai nori parodyti jauniems žmonėms, kaip jie turi galimybę dalyvaudami projektuose didinti kompetencijas, sužinoti, kokios yra pagrindinės kompetencijos.

Norima jauniems žmonėms leisti per patirtį ir įvairias veiklas pagerintų jų gebėjimą reaguoti į socialinius pokyčius ir didinti jų įsitraukimą į aktyvios pilietinės visuomenės veiklas.

 

Šiuose mainuose dalyvaus dalyviai iš 5 skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 

P. S. Gyvensite nuostabioje gamtos apsuptyje!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)