Footprints for Social Inclusion

Vietų nėra
2019-09-26

Labiausiai nutolusi nuo Lietuvos Europos valstybė. Kokia tai šalis? Taip, tai saulėtoji Portugalija! Šalis yra Pirėnų pusiasalio vakarinėje dalyje. Jos pakrantėje esantis Rokos ragas — tolimiausias Europos taškas vakaruose. Sakoma, jog tai viena iš įdomiausių Senojo pasaulio šalių! Turi progą ne tik šią šalį aplankyti, bet ir įgyti daugiau žinių socialinės įtraukties tema – dalyvauk  jaunimo mokymuose “Footprints for Social Inclusion“ kurie vyks rugsėjo 26 – 30 dienomis, Portugalijoje! Šioje šalyje kiekvienas ras ką pamatyti ir patirti.

 

Pasinaudok proga ne tik pakeliauti, tačiau ir padidinti profesines žinias bei asmenines kompetencijas dalyvaudamas tarptautiniuose projektuose su  „Unique Projects“!

 

VIETA: Vila Nova de Tazem, Portugalija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Portugalija, Bulgarija, Graikija, Italija, Lietuva, Makedonija, Lenkija, Rumunija

DATA: rugsėjo 26 – 30 dienomis, 2019 (rugsėjo 25 ir spalio 1 – kelionės dienos)

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

PROJEKTO TIKSLAI: 
• skatinti žmonių, dirbančių su jaunimu, socialinių, asmeninių, švietimo ir profesinių įgūdžių ugdymą;

• skatinti aktyvią socialinę jaunimo įtrauktį;
• suteikti būtinas žinias ir įgūdžius, kurie padėtų įgalinti veikti jaunus žmones, ypač turinčius mažiau galimybių ar gyvenančius kaimo vietovėse;
• įgalinti vystyti iniciatyvas, atitinkančias jaunimo poreikius, didinant nuolatinę darbo kokybę, prisidedant prie jaunimo problemų sprendimo;
• skatinti kompetencijų ugdymą naudojant įvairias naujas metodikas, neformalų ugdymą, bei pritaikyti juos projektuose, skirtuose jaunų žmonių įgūdžių tobulinimui;
• skatinti supratimą ir dalijimąsi vertybėmis bei gerąja patirtimi, atsižvelgiant į socialinę įtrauktį ir gamtos paveldo išsaugojimą.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu;

*turintys mažiau galimybių (pvz.: geografiniai, socialiniai sunkumai);

*turintys 18+ m.;

* motyvuoti dalyvauti visose projekto veiklose ir įgytą patirtį pritaikyti praktikoje;
* laisvai kalbantys angliškai.

 

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)