Focusing on learning through non formal methods

Vietų nėra
2018-11-19

Šalis garsėjanti išskirtine virtuve, gardžiais vaisiais, tradiciniais saldumynais, nuostabia gamta ir kvapą gniaužiančia architektūra —> taip, tai Turkija! Siūlome galimybę sudalyvauti jaunimo mokymuose „Focusing on learning through non formal methods”, kuris vyks lapkričio 19 – 27 dienomis, Turkijoje.  Ši šalis taip pat garsi keramika, odos dirbiniais, kilimais, juvelyrika, o net 70 proc. visų pasaulio riešutų išauginama Turkijoje!

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Čanakalė, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Turkija, Kroatija, Graikija, Bulgarija, Italija, Rumunija, Slovėnija, Lietuva

DATA:  lapkričio 19 – 27 dienomis, 2018

AMŽIUS: 4 dalyviai (18 – 30 m.) (2 vaikinai ir 2 merginos)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis projekto tikslas – atskleisti su kokiomis  problemomis susiduria fizinią negalią turintys žmonės, siekiantys įsidarbinti, kokie sunkumai sutinkami socialinėje aplinkoje. Į projektą siekiama įtrtaukti asmenis, kurie turi fizinę negalią, jų šeimos narius, žmones kurie dirba su negalią turinčiais žmonėmis, jog būtų galima pažvelgti į kylančias problemas iš skirtingų pozicijų.

Mokymų metu vyks įvairios diskusijos, seminarai, susitikimai. Jų metu bus siekiama suprasti ir palyginti mokymosi, užimtumo ir įsidarbinimo galimybes skirtingose Europos   šalyse. Taip pat gilinsitės į problemas su kuriomis susiduria asmenys, turintys negalią ir jų artimieji socialinėje aplinkoje. Turėsite galimybę pasidalinti idėjomis su vietinės valdžios institucijų atstovais ir verslininkais.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, kurie dirba su fizinę negalią turinčiu jaunimu;

* nedirbantys, fizinę negalią turintys žmonės;

* žmonės, turintys fiziškai neįgalių giminaičių;

* motyvuoti žmonės, kurie susidomėję projekto tema ir neformaliaisiais ugdymo metodais.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta. 

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)