Our First Steps to Entrepreneurship

Vietų nėra
2018-10-22

Mūsų kaimynė Lenkija – viena iš didžiausių Europos Sąjungos šalių. Ji yra Vidurio Europoje ir ribojasi su Baltijos jūra. Šiaurės Lenkijoje daug kur pamatysite kalvotas lygumas, nusėtas šimtais ežerų, o šalies pietuose stūkso Karpatų kalnai. Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Our First Steps to Entrepreneurship“  Spalio 22 – 30 dienomis, Lenkijoje. Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

DĖMESIO: pirmenybė teikiama 1 lyderiui (18+) + 1 dalyviui (18-25 m.), kurie galėtų dalyvauti išankstiniame planavimo vizite (susitikimas, kurio metu bus aptariami projekto klausimai), Spalio 4 – 5 dienomis, Lenkijoje).

Dalyviai dar nei karto nenusivylė mūsų partnerių iš kaimyninės šalies rengiamų projektų kokybe – įsitikink tuo ir tu – tobulėk keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Gdynia, Lenkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lenkija, Italija, Ispanija, Lietuva

DATA:  Spalio 22 – 30 dienomis, 2018 (išankstinio planavimo vizitas Spalio 4 – 5 dienomis, 2018).

AMŽIUS: 9 dalyviai (16-25 m.) + 1 lyderis (18+) (5 vaikinai + 5 merginos)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 180eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis projekto tikslas – didinti jaunų žmonių verslumą darbo rinkoje, vystant iniciatyvumą, verslumo kompetencijas bei kūrybiškumą, taip pat, pritaikyti įgytus įgūdžius „žaliųjų darbų“ srityje.

Projekto tema: jaunų žmonių, iš 4 skirtingų šalių, verslumo kompetencijų vystymas per verslo kūrimo simuliacijas.

 

Kas kviečiami dalyvauti? 

* žmonės, kurie susidomėję projekto tema ir pasiruošę pritaikyti įgytas žinias bei įgūdžius praktikoje;

* motyvuoti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)