Face to Face Book

Vietų nėra
2017-10-21

Viena iš Baltijos šalių —–> taip, tai Estija! Kviečiame dalyvauti tarptautiniame jaunimo mokymų projekte „Face to Face Book”  Spalio 21-29 dienomis, Estijoje. Parnu yra ketvirtas didžiausias miestas ir vienas iš populiariausių kurortų Estijoje! Čia driekiasi balto smėlio paplūdimiai, o mieste šurmuliuoja barai, kavinės. Miestas buvo įkurtas dar 13 a. ir Viduramžiais tapo Hanzos sąjungos nariu.

Leiskis į asmeninio tobulėjimo kelionę!

VIETA: Pärnu, Estija
DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lietuva, Ispanija, Italija, Estija, Rumunija, Bugarija

DATA: Spalio 21-29 dienomis, 2017

AMŽIUS: 4 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos iki 180 eurų. 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Medijos daro įtaką visuomenei, kultūrai ir švietimui visoje Europoje. Pastarųjų Įtaka yra stipri kaip niekada anksčiau dėl žiniasklaidos pertekliaus (įskaitant socialines medijas)   ir technologijas, kurios yra aplink mus. Jauni žmonės yra ne išimtis, nes jie susiję su skirtingų technologijų naudojimu ir socialine žiniasklaida kiekvieną dieną. Deja, dėl žiniasklaidos pertekliaus, jauni žmonės negali mąstyti kritiškai, apdoroti gaunamos informacijos ir elgtis tiksliai su technologijomis bei socialine medija.  Netinkamas elgesys  su socialine žiniasklaida ir technologijomis lėmė kibernetines patyčias, privatumo problemas, mažą savivertę, įsilaužimus, tapatybės vagystes, sukčiavimą, seksualinę prievartą per socialinę mediją, autorių teisių dalijimąsi ir kopijavimą, sveikatos problemas (kai žmonės elgiasi ne pagal gydytojų nurodymus, o pasikliauja kitų rekomendacijomis) ir daugumą kitų neigiamų padarinių.

Todėl pagrindiniai šio projekto tikslai:

– Įgyti pagrindinių žinių apie mokymąsi naudotis žiniasklaidos priemonėmis, suprasti pagrindinius trūkumus ir  elgesį socialinėse medijose;

– Vystyti jaunų žmonių ir specialistų (pedagogų) supratimą apie žiniasklaidos švietimo svarbą;

– Išmokyti pagrindinių įgūdžių, kurie padėtų pasiekti jaunus žmones ir suprasti jų sunkumus, susijusius su patyčių, privatumo ir saugumo problemomis;

– Sukurti veiklas, siekiant remti tikslingą elgesį su technologijomis ir socialine žiniasklaida bei pritaikyti jas vietos bendruomenėje su jaunais žmonėmis, po seminaro;

– Atrasti „No-Hate-Speech“ kampaniją ir Europos Tarybos pateiktą medžiagą bei pritaikyti aprašytus įrankius praktiškai pačiu efektyviausiu būdu.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

  • jaunimo darbuotojai ir neformalieji pedagogai;
  • žmonės, motyvuoti vystyti su medijos švietimu susijusias kompetencijas;
  • pakankamai gerai mokantys anglų kalbą;
  • turintys esmines skaitmenines kompetencijas;
  • dirbantys su jaunais žmonėmis;
  • žmonės, kurie galės dalyvauti ne tik visomis projekto dienomis, tačiau ir pasirengę prisidėti prie pasiruošimo projektui pvz.: namų darbų ir,  pritaikyti įgytas žinias bei įgūdžius praktikoje;
  • galės pasidalinti įgyta patirtimi su kolegomis, draugais, vietos bendruomenės nariais po projekto.

Šiame projekte susirinks 23 dalyviai net iš 6 skirtingų šalių! Nepraleisk tokios galimybės ir registruokis!

 

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: info@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).