European Mobility fighting Ethnic Minority Exclusion

Vietų nėra
2018-09-02

Pasaulio keliautojų pamėgta Portugalija – šalis, garsėjanti savo nuostabia gamta, jaukia aplinka ir dailiais miestais. Vieni jų alsuoja istorija ir mena didingus karalystės laikus, kiti vilioja baltutėliais namukais, dar kiti – jaukiomis pasivaikščiojimo erdvėmis po siauras senamiesčių gatveles. Spalvingi Portugalijos miestai kviečia pasigrožėti unikaliais kultūros, architektūros šedevrais ir didingais gamtos stebuklais. Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „European Mobility fighting Ethnic Minority Exclusion” Rugsėjo 2 – 8 dienomis ( 2 ir 8 d. – kelionės dienos), Portugalijoje.

 

Svarbu: Pirmenybė teikiama lyderiui ir 1 dalyviui, kurie galėtų vykti į IPV – išankstinio planavimo vizitą, kuriame bus aptartos visos projekto detalės, Birželio 29 –Liepos 2 dienomis (29 ir 2 d. – kelionės dienos), 2018. —-> jei tai jūs, vienas iš tų žmonių, galinčių dalyvauti IPV – paminėkite tai registracijoje.

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Aveiro, Portugalija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Portugalija, Italija, Graikija, Lietuva, Rumunija, Bulgarija

DATA:  Rugsėjo 2 – 8 dienomis ( 2 ir 8 d. – kelionės dienos), 2018

AMŽIUS: 5 dalyviai (16 – 30 m.) + 1 lyderis (18+)  (3 vaikinai, 3 merginos)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 320 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šiuo projektu siekiama prisidėti prie individualaus mokymosi programos tikslų – ugdyti jaunų žmonių aplinkosauginį švietimą, pagrįstą aktyviu  pilietiškumu, Europos demokratinėmis vertybėmis bei tvariu ir efektyviu išteklių panaudojimu.  Šia multikultūrinio švietimo plėtra jaunimui, siekiama motyvuoti juos imtis iniciatyvių socialinių elementų, keičiantis etninių mažumų įtraukimo socialine paradigma, kurios  tikslas yra mokyti jaunus žmones tapti būsimais socialinių pokyčių veikėjais.

Projekto tikslai: .

  1. Skatinti socialinį ir demokratinį dalyvavimą;
  2. Skatinti socialinės integracijos galimybių žinojimą;
  3. Skatinti skirtingumą ir įtrauktį;
  4. Skatinti tarpkultūrinį dialogą, laisvės idėjas, toleranciją ir pagarbą žmogaus teisėms;
  5. Skatinti socialinių įgūdžių vystymąsi;
  6. Dalintis tarpkultūriniais tikslais;
  7. Mokytis stiprinti vertybes, tokias kaip solidarumas, demokratija, draugystė;
  8. Tobulinti užsienio kalbos įgūdžius.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

Lyderis: 18+, turintis patirties darbe su jaunimu (privalumas jei turi patirties darbe su mažumomis), organizacijose.      

Dalyviai: 16-30 m., susidomėję projekto tema ir socialinės realybės transformacija. Pirmenybė teikiama dalyviui, kuris turi mažiau galimybių (yra iš mažesnio miestelio, tėvai išsiskyrę, neturi vieno iš tėvų ar kt.) arba yra su negalia – paminėti registracijoje.

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)