Equality in law, equality in work

Vietų nėra
2018-03-05

Flamenko, saulė, įspūdinga architektūra, paelja, karštas temperamentas – visa tai ir dar daugiau gali rasti tik ISPANIJOJE! Turime puikių naujienų! —> Siūlome galimybę išvykti į jaunimo mainų projektą „ Equality in law, equality in work ” , kuris vyks  Kovo 5 – 10 dienomis, Valensijoje!  Šį miestą garsina keramikos darbai, be to, jis laikomas vienu iš tarptautinių avangardo meno centrų!

Pasinerkite į kultūrinius atradimus ir prisidėkite prie teigiamo pokyčio kūrimo pasaulyje!

VIETA: Valensija, Ispanija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Bulgarija, Vengrija, Lietuva, Lenkija, Ispanija

DATA:  Kovo 5 – 10 dienomis (įskaitant kelionės dienas), 2018

AMŽIUS: 5 dalyviai + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šiais laikais moterų ir vyrų nelygybė yra socialinis faktas. Po 6 jaunuolius iš 5 skirtingų šalių susiburs 6 dienoms tam, jog skatintų lygybę prieš įstatymą ir susidurtų su darbo realybe pasitelkiant gerą patirtį, priemones, skatinančias lygybę ir kritinį mąstymą.

Šiuose jaunimo mainuose bus gilinamasi į temas, kurios yra glaudžiai susijusios su moterų teisėmis. Tikimasi, kad šis projektas padidins žinias ir supratimą apie nevienodą moterų padėtį daugumoje gyvenimo sričių. Šiuose jaunimo mainuose bus naudojama metodika, kuri remiasi patirtiminiu mokymusi. Bus naudojami dinamiški darbo metodai, kuriais tikimasi, jog dalyviai aktyviai dalyvaus projekto veiklose.

Pagrindiniai šio projekto tikslai yra:

  1. Informuoti ir dalintis žiniomis apie moterų nelygybę skirtingose šalyse.
  2. Sukurti jaunų žmonių tinklą, kuris veiktų kaip aktyvios pilietybės grupė.
  3. Suteikti jauniems žmonėms dalyvavimo laisvę ir sukurti erdvę, kurioje jie galės pasidalinti gerąja patirtimi ir praktika.
  4. Atkreipti dėmesį į nelygybę ir ieškoti sprendimų, kaip su tuo kovoti.
  5. Sužinoti kitų šalių realijas moterų nelygybės tema.
  6. Dalyviams ir organizacijoms suteikti įrankių, kurie padėtų kovoti su nelygybe jų bendruomenėse.

Projekto vieta bus El Saler, tačiau kai kurios veiklos vyks ir Valensijoje.

Išdrįsk – patirk – tobulėk!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).