Entrepreneurial Lab

Vietų nėra
2017-10-23

 

Bulgarija garsėja puikiais auksinio smėlio paplūdimiais, nuostabia gamta ir žaliais parkais, nepakartojama senovine miestų architektūra bei gausybe mineralinių vendenų gydymo centrų ir sanatorijų. Kviečiame sudalyvauti jaunimo mainuose „Entrepreneurial Lab“ , kurie vyks Spalio 23-31 dienomis, Bulgarijoje.

Atverk langą naujoms galimybėms!

VIETA: Basko, Bulgarija

DATA:  Spalio 23-31 dienomis, 2017

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Jungtinė Karalystė, Vengrija, Bulgarija, Lenkija, Turkija

AMŽIUS: 8 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Tai projektas, kuris siekia suburti 42 žmones iš 5 skirtingų šalių.

Projektu siekiama:

– sužinoti daugiau apie nedarbingumo konsepciją ir įgyti didesnį supratimą apie jaunimo nedarbą;

– analizuoti įvairias šiandienio jaunimo situacijas ir pozicijas, įskaitant ir mažiau galimybių turinčius žmones, be to, jaunimą iš nutolusių miestelių ir suprasti jų norus, motyvaciją, svajones, baimes bei barjerus, kurie trukdo asmeniniam vystymuisi;

– sugalvoti įvairių bei inovatyvių idėjų, metodų ir praktikų, kurios galėtų būti taikomos ieškantis darbo ar darbo aplinkoje.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

*Žmonės, motyvuoti projekto tema.

*Pasiruošę aktyviai dalyvauti veiklose ir viešinti projekto rezulatus.

* Turintys 18 metų ir daugiau.

WOW—-> Gyvensite viešbutyje, kuriame galėsite nemokamai naudotis SPA! Kambariuose apsigyvensite po 2-3 žmones!

Šis projektas – puiki galimybė įgyti daugiau žinių, neįkainojamos patirties bei tobulėti kaip asmenybei!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu arba susisiekite kontaktiniu telefono numeriu: +37061688177.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).