Englishman in Youth Work

Vietų nėra
2018-04-12

Mūsų kaimynė Lenkija – viena iš didžiausių Europos Sąjungos šalių. Ji yra Vidurio Europoje ir ribojasi su Baltijos jūra. Šiaurės Lenkijoje daug kur pamatysite kalvotas lygumas, nusėtas šimtais ežerų, o šalies pietuose stūkso Karpatų kalnai. Kviečiame sudalyvauti jaunimo mokymų projekte „ Englishman in Youth Work ”, kuris vyks Balandžio 12 –20 dienomis, Lenkijoje!

 

 Dalyviai dar nei karto nenusivylė mūsų partnerių iš kaimyninės šalies rengiamų projektų kokybe – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Poronin, Lenkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lenkija, Turkija, Makedonija, Rumunija, Prancūzija, Ispanija, Bulgarija, Graikija, Vengrija, Lietuva, Italija

DATA:  Balandžio 12 –20 dienomis, 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18 – 35 m.)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindiniai projekto tikslai

– keistis patirtimi, vystyti ir kurti saugią aplinką, siekiant įgyti naujus įgūdžius, reikalingus tarptautinių projektų vykdymui;

– išmokyti 28 žmones, dirbančius su jaunimu, specifinės anglų kalbos, kuri naudojama visuose tarptautinio projekto etapuose;

– susipažinti su IT elementais, kurie padės tobulėti ir tobulinti projektų skatinimo ir sklaidos kokybę;

– dalintis gerosios praktikos pavyzdžiais ir priemonėmis, skirtomis darbui su jaunimo;

– sukurti naujus kalbų seminarus tikslinėms grupėms;

– sukurti bendrus sprendimus ir pasiekti susitarimus, nepaisant skirtingų perspektyvų ir kultūrinių skirtumų;

–  kurti darbo aplinką ir mokytis tarpkultūrinėje aplinkoje.

Visas projektas bus grindžiamas neformaliais ugdymo metodais, pagrįstais patirtimi per veiklas ir patirtį. Šis projektas turės poveikį dalyviams, suteikiant žinias, įgūdžius ir skirtingus požiūrius, kuriuos galės pritaikyti kuriant tarptautinius projektus bei įvairiose gyvenimo srityse.

 P. S. Apsigyvensite nuostabaus gamtos grožio apsuptyje (Tatrų kalnai)!

Nepraleisk galimybės praplėsti akiratį, susirasi naujų draugų, susipažinti su kitomis kultūromis ir patobulėti, kaip asmenybė!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).