EMBODY CHANGE

Vietų nėra
2018-08-03

Įsivaizduok: vasara, o tu – tarpkultūrinėje aplinkoje tobulėji ir prasmingai leidi laiką…valstybėje, kuri yra Europos pietryčiuose, ribojasi su Ukraina ir Moldova šiaurės rytuose, Vengrija ir Serbija vakaruose bei Bulgarija pietuose —-> taip, tai žavingojoje Rumunijoje! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte „Embody change” , kuris vyks Rugpjūčio 3 – 12 dienomis, Rumunijoje! Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

VIETA:  Băile Tușnad, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Portugalija, Lietuva, Estija, Ispanija, Slovėnija, Graikija, Latvija

DATA:  Rugpjūčio 3 – 12 dienomis, 2018

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis projekto tikslas – supažindinti žmones, dirbančius su jaunimu, su neformalaus mokymosi metodikomis, susijusiomis su kūnu ir judėjimu, tiriant, kaip
mokymosi metodai gali būti naudojami įvairiuose jaunimo ir neformalaus ugdymosi kontekstuose.

Įsikūnijimas … kas tai?

Įkūnytas arba somatinis žinojimas yra patirtinės žinios, apimančios jausmus, suvokimą ir proto-kūno veiksmus bei reakciją. Kūnu paremtas mokymais apima tris metodus. Mes galime išmokti apie kūną per anatomiją, fiziologiją, vystymosi principus ir judėjimo pagrindus. Mes mokomės iš organizmo, įtraukiant sąmoningumą ir intelektą. Mokymasis iš savo kūno gali turėti aktyvesnį požiūrį – kuriant ryšį su pasauliu per jausmą, judėjimą ir reagavimą. Šis projektas labiau orientuotas į pastaruosius du.

 

Uždaviniai:

1. Vystyti naujus mokymosi požiūrius ir metodus, susijusius su „įsikūnijimu“ 28 dalyviams
iš 8 Europos šalių, siekiant palengvinti grupinį ir individualų mokymąsi ir remti žmones, turinčius mažiau galimybių;
2. Ugdyti 28 jaunimo darbuotojų gebėjimus projekto metu panaudojant „įsikūnijimo“mokymosi metodus, siekiant padėti jauniems žmonėms iš marginalizuotų grupių stiprinti jų pilietiškumą jų bendruomenėse.

3. Remti 28 dalyvius iš 8 Europos šalių, rengiant ir išbandant novatoriškus,
veiksmingus mokymosi metodus ir požiūrius projekto metu, siekiant sukurti efektyvų poveikį darbe su jaunimu.

 

Projekto veiklų temos:
❖ Įvadas į „Įsikūnijimo“ mokymąsi ir supaprastinimą;
❖ Poreikių, emocijų ir kliūčių supratimas, siekiant augti per meditaciją ir judėjimą;
❖ Komandos. Procesai ir jų įtaka komandos rezultatams;
❖ Konstruktyvus nesutarimų valdymas;
❖ Aktyvus klausymasis ir empatija;
❖ Aiškios minčių ir emocijų išraiškos;
❖ Jūsų kūnas yra jūsų teiginys;
❖ Kūrybiškumas, kūrybiškų problemų sprendimas („Think out of the box“);
❖ „Įsikūnijumo“ mokymosi požiūriai ir metodai.

Atranka atliekama pagal šiuos kriterijus:
– dalyvio motyvacija ir gebėjimai organizuoti tolesnius renginius arba pasinaudoti mokymosi rezultatais praktikoje po mokymų;
.- didelį susidomėjimą projekto temomis ir novatoriškomis metodikomis;
– ankstesnė veikla su jaunimu iš įvairių nepalankioje padėtyje esančių grupių;
– motyvacija mokytis ir tobulėti;
– darbas su jaunimu ar socialinis darbas ir supratimas apie neformalųjį ugdymą.

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)