Eco – photography: environment through the eye of the lens

Vietų nėra
2018-03-16

Skaniausios picos, makaronai, siauros gatvelės, temperamentingi žmonės – taip, tai Italija! Kviečiame dalyvauti tarptautiniame jaunimo mainų projekte Eco – photography: environment through the eye of the lens“ , kuris vyks Kovo 16 – 23 dienomis, Sardinijoje! Jei domiesi fotografija ir mus supančia aplinka –  šis projektas kaip tik tau!

Dalyvauk – įgyk naujų žinių – susirask naujų draugų!

VIETA: Cagliari, Sardinija, Italija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Bulgarija, Lietuva, Latvija, Rumunija, Italija

DATA:  Kovo 16 – 23 dienomis, 2018

AMŽIUS: 6 dalyviai (18-25 m.)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šio projekto idėja kilo daugiausia dėmesio skiriant aplinkos apsaugai ir fotografijai, kuri yra populiarus hobis tarp jaunimo visoje Europoje ir atveria bendravimo ryšį tarp jų bei gamtos aplinkos. Pagrindinis projekto tikslas yra aptarti aplinkosaugos problemas bei ieškoti kūrybingų ir veiksmingų būdų, kaip išspręsti jas, taikant vienodą požiūrį tarp jaunimo.

Konkretūs projekto tikslai yra:

  • Skatinti jaunų žmonių iniciatyvos dvasią naudojant kūrybinės fotografijos metodus.
  • Skatinti fotografiją, kaip priemonę ugdyti sąmoningumą aplinkosaugos klausimais ir būdą įgyti žinių bei įgūdžių, naudingų asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.
  • Skatinti abipusį supratimą, didinti žinias apie ekologinės situacijos ir kultūrą dalyvių šalyse.
  • Pasauliniu mastu ugdyti jaunų žmonių motyvaciją ir atsakomybės jausmą aplinkosaugos klausimais.
  • Sukurti kovos su klimato kaita ir aplinkos blogėjimu kampaniją, skatinant jaunimą toliau daryti įtaką žiniasklaidai, institucijoms bei kitoms suinteresuotosioms šalims Europos ekologijos tema.
  • Skatinti „Erasmus +“ programą kaip priemonę, skatinančią kūrybiškumą, jaunimo aktyvų dalyvavimą ir aplinkos sąmoningumą.

 

Kas kviečiamas vykti į projektą?

 

* Tie, kurie gerai kalba angliškai

* Yra motyvuoti projekto tema – fotografija ir aplinka

* Tie, kurie yra pasiryžę siekti projekto tikslų

 

Italija – visada gera idėja!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).