To Eat Not To Stop

Vietų nėra
2019-08-16

Tikriausiai ne kartą girdėjai posakį, kad prieš keliaudamas į kitas šalis turi pažinti savąją? Šiame projekte suteiksime būtent tokią galimybę! Dalyvauk  jaunimo mainuose „To Eat Not To Stop“ kurie vyks rugpjūčio 16- 23 dienomis, Lietuvoje.  Projekte ne tik turėsi galimybę pabūti šeimininku ir parodyti savo šalį svečiams, tačiau ir išmoksi daug naudingų patarimų apie sveiką gyvenimo būdą bei valgymo problemas.

 Atstovauk savo šalį ir padėk užsieniečiams pamilti Lietuvą kartu su  „Unique Projects“!

 

VIETA: Kaunas, Lietuva

DALYVAUJANČIOS ŠALYS:  Lietuva,  Slovakija, Italija, Rumunija

DATA: rugpjūčio 16- 23, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (16-26) (2 merginos+2 vaikinai) (pirmenybė bus teikiama mažiau galimybių turintiems dalyviams)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Valgymo sutrikimai, netaisyklinga ir nesubalansuota mityba ir per didelis cukraus suvartojimas dažnai yra aktuali problema tarp paauglių ir jaunuolių. Visuomet skubantis ir pabrėžęs gyvenimo būdo poveikis, kad mūsų mityba yra ne tik netaisyklinga, bet apskritai mes per mažai dėmesio skiriame, greitiems užkandžiams, kai darome kitas užduotis, kad „nešvaistumėme laiko“ valgymui. Nereguliarus ir nepastebimas valgymas, dažnai užkandžiai, nepageidaujamas valgymas vakarais – tai pirmi žingsniai į valgymo sutrikimus. Turint omenyje visus šiuos aspektus, šio projekto metu bus kalbama apie valgymo sutrikimus, mitybos įpročius ir cukraus vartojimą.

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

1. Didinti projekto dalyvių ir vietos bendruomenių informuotumą apie reguliarios mitybos ir valgymo sutrikimų pavojų.
2. Skatinti projekto dalyvius reguliariai valgyti ir sumažinti cukraus suvartojimą kasdienėje mityboje.
3. Sužinokite, kaip nustatyti valgymo sutrikimus artimoje aplinkoje ir suteikti pagalbą.

Kas kviečiami dalyvauti?

-asmenys kalbantys anglų kalba;
-asmenys, kuriems yra įdomi ar aktuali projekto tema;
-asmenys galintys tinkamai atstovauti savo šalį ir padėti organizatoriams pristatyti Lietuvą.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki rugpjūčio 15 dienos.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)