Eat Better Live Longer

Vietų nėra
2019-06-10

Domiesi sveika gyvensena arba nori pakeisti savo mitybą? Dalyvauk  jaunimo mainuose “Eat Better Live Longer“ kurie vyks birželio 10- 16 dienomis, Turkijoje. Pasaulio sveikatos organizacija apibrėžia sveikatą kaip visiškos fizinės, psichinės ir socialinės gerovės būklę, o ne tik ligos ar negalios nebuvimą.  Mūsų sveikata 100 proc. susijusi su tinkama mityba!

 

Pagerink savo mitybą ir gyvenimą tobulėdamas su  „Unique projects“!

 

VIETA: Ankara, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS:  Lietuva, Lenkija, Ispanija, Anglija, Turkija, Kroatija, Rumunija

DATA:  birželio 10-16 dienomis, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (16-18 m.) + 1 lyderis (18+) (atrenkant dalyvius bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Eutrofija (tinkama mityba) yra vienas iš akcentuojamų klausimų visame pasaulyje, nes daugeliui žmonių tai paprastai nerūpina. Todėl normalus gyvenimas tampa trumpesnis.
Pagrindinis projekto tikslas – suvokti kovą su mityba ir didinti jaunimo eutrofiją (tinkamą mitybą).
Projekto tema – ilgesnis ir sveikesnis gyvenimas su tinkama mityba. Todėl projekto šūkis yra „Valgyk geriau gyvenk ilgiau!“.

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

 • gerinti dalyvių sveiką, mitybos suvokimą įvairiomis sveikatos priemonėmis;
• priimti aktyvų ir sveiką gyvenimą;
• padidinti dalyvių žinias apie mitybą;
• sudaryti sąlygas dalytis dalyvių žiniomis su visuomene;
• motyvuoti dalyvius organizuoti viešus renginius, kuriais siekiama pritraukti visuomenės dėmesį į kovą su prasta mityba;

Kas kviečiami dalyvauti?

-jaunuoliai dar nedalyvave jaunimo mainuose;

-asmenys besidomintys projekto tema ir pasiruošę aktyviai dalyvauti veiklose;

-jaunuoliai turintys bent vidutines užsienio kalbos žinias;

-jaunuoliai turintys laiko planavimo, komandinio darbo ir strateginius gebėjimus komunikavimo;

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)