Draw Your Story II

Vietų nėra
2018-06-25

Tai šalis, žavinti įvairių stilių architektūra, kultūra ir įspūdinga istorija. Daugybė šalies objektų yra įtraukti į Pasaulio paveldo sąrašą —> taip, tai Čekija! Šioje šalyje kievienas ras kažką įdomaus sau. Sostinė Praha yra išsaugotas istorijos centras ir viena gražiausių sostinių pasaulyje. Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte „ Draw Your Story II” , kuris vyks  Birželio 25 – Liepos 5 dienomis, Čekijoje! Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Ekocentrum Trkmanka, Čekija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Čekija, Slovakija, Rumunija, Italija, Lietuva, Lenkija, Ispanija, Vengrija

DATA:  Birželio 25 – Liepos 5 dienomis, 2018

AMŽIUS: 4 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šio projekto tikslas – suorganizuoti jaunimo mokymus (tema: kaip taikyti skaitmeninio grafinio palengvinimo metodus ir metodus darbe su jaunimu) , vyksiančius Birželio 25  – Liepos 5 dienomis, 2018 m., Čekijoje, kuriuose dalyvaus 32 dalyviai iš 8 šalių.

Tai susipažinimo su skaitmeniniu grafiniu palengvinimu kursas, skirtas pradedantiesiems ir nereikalaujantis išankstinių žinių piešimo ir animacijos srityje. Dalyviai bus supažindinami ir jiems bus padedama kiekviename žingsnyje.

 

Erasmus + projektas „Draw your story II“ – tai programinės įrangos ir projekcinių ekranų naudojimas atliekant grafinį palengvinimą. Grafinio supaprastinimo naudojimas skaitmeniniu požiūriu turi daug privalumų – vizualinių elementų pakartotinis panaudojimas, sudarantis vizualinį žodyną, mažesnės sąnaudos, palyginti su grafinio supaprastinto spausdinimo medžiaga, gebėjimas reklamuoti internete / neprisijungus. Projekto uždaviniai yra tobulinti praktinius įgūdžius ir kompetenciją, kaip taikyti skaitmeninio grafinio supaprastinimo metodus ir metodus darbe su jaunimu, didinant mokymų, renginių ir kitų jaunimo veiklos organizavimo gebėjimus, naudojant skaitmeninius grafikos supaprastinimo metodus ir technikas.

Ko jūs išmoksite:

✓ Vizualinio mąstymo įvadas

✓ Pagrindiniai grafinio supaprastinimo principai ir elementai

✓ Vaizduojamasis žodynas ir pasakojimai

✓ Pagrindiniai brėžiniai „Adobe Illustrator“

✓ Pagrindinės animacijos „Adobe After Effects“

 

Ko jūs nesimokysite:

X Grafino dizainio

X „Photoshop“ arba „Lightroom“

X  „Adobe Illustrator“ įgūdžių pažengusiems

X „Adobe After Effect“ įgūdžiū pažengusiems

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, kurie susidomėję ir motyvuoti projekto tema;

* žmonės, dirbantys su jaunimu;

* tie, kurie nori patobulinti savo kompetencijas naudojant piešimo ir grafikos įrankius neformaliojo mokymosi kontekste;

* tie, kurie pasiruošę ne tik dalyvauti projekte, bet ir vykdyti projekto sklaidos veiklas po projekto.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)