THE DIVERSITY! a positive improvement!

Vietų nėra
2019-12-10

Temperamentingi žmonės, tradiciniai patiekalai – pica ir makaronai, autentiški pastatai, siauros gatvelės, menas, pripažintas visame pasaulyje bei turtinga istorija – ir visa tai rasime kur? Tikrai taip, Italijoje! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „THE DIVERSITY! A positive improvement!“, kuris vyks gruodžio 10 – 20 dienomis, Italijoje. 

Tai puiki proga praplėsti akiratį, susirasti naujų draugų bei tobulėti keliaujant su „Unique Projects“! 

VIETA: Vezza d’Oglio, Italija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Italija, Gruzija, Danija, Portugalija, Rumunija, Švedija, Lietuva

DATA: gruodžio 10 – 20 dienomis (10 ir 20 – kelionės dienos), 2019

AMŽIUS: 5 dalyviai (18 – 30 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

APIE PROJEKTĄ

Projekto tikslas – didinti jaunų žmonių žinias ir toleranciją per dalinimąsi, pagarbą ir komunikaciją. Šio projekto metu bus suteikiama daugiau žinių apie tolerancijos ir lygybės koncepsiją per įvairias veiklas, kurios bus vykdomos, atsižvelgiant į dalyvių patirtį ir profilį.

Projekto metu dalyviai bus įtraukti į kūrybines dirbtuves, refleksijas, įvairias kitas veiklas, susijusias su tolerancija, įsivertinimą, kuris bus vykdomas per neformalius ugdymo metodus. Be to, jauni žmonės mokysis iš praktikos, bus sukurta erdvė, kurioje kiekvienas jausis laisvas dalintis savo jausmais ir patirtimis.

 

Projektas vyks Adamellio reginioniame parke, pietuose – alpių širdyje.

Kas kviečiami dalyvauti?

 

Projektas yra skirtas tau, jeigu:

 

* turi 18 – 30 metų;

*nori gyventi, mokytis, tobulėti, save pažinti tarpkultūrinėje aplinkoje;

*esi motyvuotas aktyviai dalyvauti viso projekto metu.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)