Diversity Flow

Vietų nėra
2018-08-18

Įsivaizduok: vasara, o tu – tarpkultūrinėje aplinkoje tobulėji ir prasmingai leidi laiką…valstybėje, kuri yra Europos pietryčiuose, ribojasi su Ukraina ir Moldova šiaurės rytuose, Vengrija ir Serbija vakaruose bei Bulgarija pietuose —-> taip, tai žavingojoje Rumunijoje! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Diversity Flow” , kuris vyks Rugpjūčio 18 – 26 dienomis, Rumunijoje! Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Targu-Jiu, Gorj, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Bulgarija, Lietuva, Lenkija, Portugalija, Rumunija

DATA:  Rugpjūčio 18 – 26 dienomis, 2018

AMŽIUS: 8 dalyviai (16-23 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Europos Sąjungos šūkis yra „Vienybė įvairovėje“, siekiant skatinti visų valstybių narių kultūrų pripažinimą. Tačiau taip atsitinka, kad yra keletas valstybių, kurios turi privilegijuotą statusą tarp valstybių narių dėl to, kad joms trūksta žinių apie kitas ES kultūras ir turi išankstinių nuostatų. Ksenofobija kyla dėl politinių ir ekonominių įvykių ES.

Projekto tikslas – skatinti kultūrų įvairovę dalyvaujančiose šalyse: Bulgarijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Portugalijoje ir Rumunijoje. Tai yra šalys, kuriose yra daug ekonominių imigrantų iš ES ar kitų šalių, kurios kitoms valstybėms narėms turi nežinomą kultūrą. Štai kodėl šios šalys susiduria su ksenofobija ir išankstiniu nusistatymu.

Projektas atitinka dalyvių poreikį paversti savo šalį žinoma kitoms šalims, pažinti kitas kultūras ir dalyvauti kuriant ES daugiakultūrę dimensiją. Todėl jaunuoliai aktyviai dalyvaus tradicinių amatų veiklose, sužinos daugiau apie dalyvaujančių šalių tradicijas, atsisakys išankstinių nusistatymų apie dalyvaujančias šalis ir pripažins ksenofobijos padarinius.

Projekto tikslas bus siekiamas vykdant tokias veiklas, kaip: tradicinių amatų dirbtuvės, pristatymas apie dalyvių šalių tradicijas ir papročius, vaidmenų žaidimai,

diskusijos ir debatai apie tarpkultūriškumą bei dauguma kitų įdomių veiklų!

 

SVARBU—> Pirmenybė teikiama 1 lyderiui (18+) + 1 dalyviui (16-23 m.), kurie galėtų dalyvauti išankstiniame planavimo vizite Balandžio 20 – 22 dienomis, 2018!

 

Ką veiksite per išankstinio planavimo vizite:

-susipažinsite;

– užbaigsite / koreguosite programos veiklas, kad galima būtų gauti galutinę projekto informacinio paketo versiją;

– administraciniai aspektai (apgyvendinimas, bendradarbiavimo sutartis, kelionės išlaidų kompensavimas, atsakomybė projekto metu, lyderių atsakomybė);

– projekto rezultatų matomumas ir sklaida.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, kurie susidomėję ir motyvuoti projekto tema;

* tie, kurie pasiruošę ne tik dalyvauti projekte, bet ir vykdyti projekto sklaidos veiklas po projekto.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)