Discover your path

Vietų nėra
2019-10-07

Vis dar ieškai savo profesinio kelio? Nežinai ką veikti po mokyklos ar studijų baigimo?  Tuomet šis projektas kaip tik TAU! Dalyvauk jaunimo mainuose “Discover your path“, kurie vyks spalio 7 – 15 dienomis, LIETUVOJE.  Čia turėsi galimybę ne tik susipažinti su kitų šalių ir kultūrų žmonėmis, pristatyti bei parodyti savo šalį, tačiau ir atrasti stipriąsias  savybes bei susieti tai su savo ateitimi!

Dalyvauk  „Unique Projects“ asociacijos organizuojamuose jaunimo mainuose ir tobulėk tarpkultūrinėje aplinkoje!

 

VIETA: Kaunas, Lietuva

DALYVAUJANČIOS ŠALYS:  Lietuva, Bulgarija, Italija, Kipras

DATA: spalio 7 -15 dienomis, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (16-24 m.)  (pirmenybė bus teikiama mažiau galimybių turintiems jauniems žmonėms). 

 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Jūsų indėlis šiame projekte – 20 eurų, kuris yra negrąžinamas.

 

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

 

Ką daryti toliau ..? Tai yra vienas sunkiausių klausimų jaunimo gyvenime. Dalis jaunų žmonių atidžiai planuoja savo ateitį, analizuoja darbo rinkos perspektyvas dar mokykloje ir vėliau, tęsiant studijas, skatindami aiškių asmeninių tikslų. Tačiau yra ir kita dalis jaunų žmonių, kurie nepaisant to, kad nežino, kuo norėtų būti ateityje, vis dar skuba tęsti studijas, kurios, ne paslaptis, dažnai pasirenkamos pagal programos pavadinimą ar tėvų sprendimą.

Jaunimas turėtų žinoti, kad jiems nereikia skubėti, nes neapgalvoti sprendimai gali turėti įtakos jų būsimam gyvenimui / (ne)sėkmingam įsitraukimui į darbo rinką. Manome, kad šis projektas galėtų padėti jauniems žmonėms geriau pažinti save, sužinoti daugiau apie karjeros galimybes ir atrasti savo kelią.

 

Projekto tikslas:

Skatinti jaunų žmonių savimonę kaip būdą susieti jų interesus su studijų ir darbo galimybėmis, ir tuo pačiu skatinti dalyvių, su socialiniais ir ekonominiais sunkumais, socialinę įtrauktį.
Projekto uždaviniai:
1. Padidinti žinias apie jaunimo situaciją darbo rinkoje ir karjeros galimybes 4 skirtingose  šalyse.
2. Padėti jauniems žmonėms atrasti save, savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir nuspręsti, kuris karjeros kelias yra geriausias jiems asmeniškai, per įvairius neformalius ugdymo metodus.
3. Skatinti jaunus žmones sutelkti dėmesį į savo poreikių, pomėgių, sugebėjimų, asmenybės atradimą, siekiant pasirinkti studijas, darbą ar užsiėmimą, kuris yra arti jų širdies ir tokiu būdu susikurti sėkmingą patekimą į darbo rinką.

Kas kviečiami dalyvauti?

*Mažiau galimybių turintys asmenys (socialiniai, ekonominiai sunkumai).
*Asmenys, kuriems yra įdomi, artima projekto tema.
*Žmonės, ieškantys savo karjeros / gyvenimo kelio.
*Asmenys, turintys bent vidutines anglų kalbos žinias.
 

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)