Digital Youth: What’s ahead of us?

Vietų nėra
2017-10-13

Šalis, kuri yra tarp Prancūzijos ir Olandijos – Belgija! Šios šalies sostinė – Briuselis, laikomas vienas kosmopolitiškiausių sostinių pasaulyje, namai abiejų – tiek Europos Sąjungos, tiek NATO, taip pat ir tarptautinių prekybos bei finansų kompanijų buveinė. Kviečiame dalyvauti seminare / konferencijoje „Digital Youth: What’s ahead of us?”, Spalio 13-17 dienomis, Belgijoje.

 

 

Nuspalvink savo gyvenimą ryškesnėmis spalvomis!

 

VIETA: Briuselis, Belgija

DATA: Spalio 13-17 dienomis, 2017

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami. Patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos 70 procentų (max iki 150 eurų) nuo išleistos sumos**. Jūsų indėlis šiame projekte yra 200 eurų, kurie yra negrąžinami.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šis seminaras / konferencija yra tarptautinė veikla, susijusi su technologijomis ir elektroniniu dalyvavimu demokratinėje sistemoje. Šiame seminare dalyviai turės galimybę užmegzti tarptautinius ryšius, kurie pravers ateityje. Atsižvelgiant į pranašumą, jog sostinė yra Europos Sąjungoje, organizatoriai seminaro metu organizuos vizitus į nevyriausybines organizacijas, veikiančias skaitmeninės demokratijos sektoriuje, taip pat į kitas Europos institucijas, kur susitiks su sprendimus priimančiais asmenimis.

Seminaro metu bus siekiama prisidėti prie skaitmeninės demokratijos ugdymo, kuriant planus ir naudojant neformalaus ugdymo metodus. Be to,  dalyviai turės galimybę dalintis savo žiniomis ir patirtimi bei idėjomis, kaip geriau prisidėti prie informuotumo apie skaitmeninį dalyvavimą visame pasaulyje didinimo.

Jei domiesi demokratija, nori ateityje sieti savo profesiją su politika ar įgyti vertingos patirties tarpkultūrinėje erdvėje – šis projektas kaip tik tau!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu arba susisiekite kontaktiniu telefono numeriu: +37061688177.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).