Digital Mediation; Redefining digital culture within youth organizations

Vietų nėra
2018-04-17

Eurazijos sala rytinėje Viduržemio jūros dalyje, į pietus nuo Turkijos – žavingasis Kipras! Šalis  garsėja senovės Graikijos deivės Afroditės sala, nuostabiais paplūdimiais, visus metus saulėtu oru ir labai skaniais patiekalais. Kipro istorinės vietos ir paminklai, išsibarstę po visą salą, taip pat įspūdingi. Kviečiame sudalyvauti jaunimo mokymų projekte  „Digital Mediation; Redefining digital culture within youth organizations”, kuris vyks Balandžio 17 – 23 dienomis, Kipre!

 

Dalyvauk ir tobulėk keliaudamas su„Unique projects“!

VIETA: Larnaca, Kipras

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Vokietija, Graikija, Prancūzija, Čekija, Estija, Vengrija, Kroatija, Italija, Latvija, /lietuva, Portugalija, Rumunija, Bulgarija, Jungtinė Karalystė, Ispanija

DATA:  Balandžio 17 – 23 dienomis, 2018

AMŽIUS: 1 dalyvis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šio projekto organizavimui motyvacija kilo iš pastebėjimo, kad pedagogaii r jaunimo darbuotojai dažnai susiduria su neproduktyviais veiksniais, tokiais kaip jaunuolių elgesys, kurie užsiima vadinamuoju „banaliu naujosios medijos naudojimu“. Kita vertus, visuotinai pripažįstama, kad jaunimo sugebėjimas tnaudotis elektroninėmis sistemomis, vertinamas teigiamai ir yra naudingas, nes skatina asmeninį augimą.

Mokymai įtraukts keturis pagrindinius modulius: 1) Vaizdo įrašų gamyba ir redagavimas: dalyviai išbandys įvairias vaizdo įrašų gamybos ir vaizdo įrašymo priemones, redagavimą, siekiant sukurti trumpą vaizdo įrašą.  2) internetinio turinio gamyba ir etika: šiame modulyje dalyviams bus pristatyta įvairios kūrybinių bendrų licencijų formos. 3) internetinio turinio gamyba: Šiame modulyje bus diskutuojama grupėse, kaip jaunimo internetinę praktiką transformuoti į kažką reikšmingo. 4) Online vaizdo dalijimosi platformos: šiame modulyje dalyviai sužinos apie internetines vaizdo platinimo platformas (pvz., „YouTube“, „Vimeo“, „“Dailymotion“ ir kt.).

Kas kviečiami dalyvauti?

  • žmonės, susidomėję projekto tema;
  • tie, kurie pasiruošę aktyviai dalyvauti projekte ir yra motyvuoti;
  • turi geras anglų kalbos žinias;
  • tie, kurie dirba ar turi patirties darbe su jaunimu.

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).