Development of Creative and Critical skills of youth workers

Vietų nėra
2020-08-01

Nors Latvija visai nedidukė, tačiau turi ką pasiūlyti. Čia rasi jaukius miestus ir autentiškus kaimelius, laukinius ir balto smėlio Baltijos paplūdimius, nepaprasto grožio nacionalinius parkus ir pramogas įvairiausių pomėgių asmenims.  Kviečiame aplankyti mūsų kaimynę ir dalyvauti  jaunimo mokymuose „Development of Creative and Critical skills of youth workers”,  kuris, Latvijoje. Projektas vyks rugpjūčio arba rugsėjo mėnesį, datoms bus patikslintos. Projekte ne tik pažinsi artimiausius kraštus, tačiau ir tobulinsi savo kompetencijas!

Pažink mūsų kaimynus keliaudamas kartu su  „Unique Projects“!

 

VIETA: Rezekne, Latvija 

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Turkija, Ispanija, Bulgarija, Kipras, Graikija, Lietuva, Kroatija, Malta, Prancūzija, Slovakija

DATA: gegužės 18- 25 dienomis, 2020

AMŽIUS: 3 dalyviai  (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 180 eur**. Jūsų indelis šiame projekte yra 50 eur., kuris yra negrąžinamas.

 

APIE PROJEKTĄ:

Šiais laikais sunku tiksliai pasakyti, kokie reikalavimai bus keliami asmenybei ateityje. Todėl svarbu, kad jaunimo darbuotojai ir žmonės, tiesiogiai dirbantys su jaunimu, sugebėtų plėtoti savo kompetencijas, įgūdžius ir sugebėjimus, įskaitant kūrybinį mąstymą, kuris suteikia galimybę tinkamai įvertinti naujas aplinkybes ir sukurti veiksmingas galimų problemų sprendimo strategijas.  Stiprindami savo kompetencijas  jaunimo darbuotojai ir jaunimo lyderiai taip pat galės ugdyti jaunus žmones, su kuriais dirba ir kuriuos gali paveikti jaunimo darbuotojų kūrybiškumas, pozityvizmas ir žinios. Šio projekto idėja yra organizuoti mokymo kursus jaunimo darbuotojams ir jaunimo lyderiams apie kūrybinio ir kritinio mąstymo ugdymą ir naudojimą neformaliajame ugdyme bei kūrybinio projekto idėjų permąstymą kartu su jaunimu.

  

PROJEKTO TIKSLAI:

– Susipažinti su skirtingais mąstymo metodais;
– Suprasti kūrybinio ir kritinio mąstymo panašumus ir skirtumus;
– Suprasti savo mąstymo būdą, jo poveikį darbui su jaunimu ir komandiniam darbui;
– Stiprinti kūrybinio proceso ir kūrybingumą skatinančios aplinkos supratimą; – Išmokyti kūrybinių idėjų generavimo įgūdžių;
– Ugdyti kritinio mąstymo įgūdžius;
– keistis patirtimi ir tarpkultūrine praktika pritaikant kūrybiškumą ir naujoves darbe su jaunimu;
– Sukurti tinkamą aplinką naujų partnerysčių ir naujų kūrybinių projektų plėtrai programoje „Erasmus +“;
– Teikti projekto viešinimo ir sklaidos veiklą vietos ir tarptautiniu lygiu.

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, dirbantys su jaunimu ar susidomėję darbu su jaunimu;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– jauniems asmenims (15-19) ir asmenims turintiems mažiau galimybių bus suteikiama pirmenybė.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)