Developing skills for the inclusion

Vietų nėra
2019-01-14

Šalis, kurioje rasi viską: ir nuostabaus grožio kalnus, ir žydriausius paplūdymius, ir kerinčius miestus, menančius seniausius laikus. Šalis, garsėjanti viena geriausių virtuvių pasaulyje, pica, makaronai, rizoto, skamba skaniai? Keliauk į Italiją! Siūlome galimybę sudalyvauti jaunimo mokymuose „Developing skills for the inclusion”, kurie vyks sausio 14 – 21 dienomis, Italijoje.

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Montekatini Terme, Italija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Italija, Graikija, Prancūzija, Lietuva, Ispanija, Latvija, Čekija, Portugalija

DATA:  sausio 14 – 21 dienomis, 2019

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Jaunimo mokymai susiję su viena opiausių problemų šiomis dienomis – socialine atskirtimi. Labai dažnai žmonėms yra priskiriamos tam tikros etiketės: vargšas, narkomanas, neįgalusis, nusikaltėlis ir pan…Šis reiškinys yra paplitęs žiniasklaidoje, bei internetinėje erdvėje ir tai tampa vis didesne problema.

Pagrindiniai projekto tikslai: gerinti asmeninius ir profesinius įgūdžius, kurie leis pagerinti supratimą apie socialinę atskirtį, pasižiūrėti į socialinės atskirties problemą iš skirtingų perspektyvų, sukurti metodus, kaip pagerinti socialinę įtrauktį, kuriuos galėtų naudoti žmonės dirbantys su jaunimu.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu, kurie susiduria su socialinės atskirties problemomis;

* žmonės, kurie dirba su žmogaus teisėmis ar domisi tuo;

* motyvuoti žmonės, kurie susidomėję projekto tema ir neformaliaisiais ugdymo metodais;

* žmonės, turintys bent vidutinius anglų kalbos įgūdžius;

* žmonės dalyvavę bent 3 tarptauiniuose mainų projektuose/mokymuose.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)