Developing and adapting non-formal education methods to the needs of young refugees“

Vietų nėra
2017-12-11

Šalis, kurios kraštovaizdis gražiausias ir įvairiausias, kuri garsėja kultūriniu aveldu, tapyba, meno dirbiniais. Taip, tai žavingoji Austrija! Austrijos sostinė Viena laikoma imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestu. Šios šalies net  63 proc. teritorijos užima Alpių kalnai! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymuose  Developing and adapting non-formal education methods to the needs of young refugees“, kuris vyks Gruodžio 11-17 dienomis, Austrijoje.

 

O kas bus jeigu savo gyvenimą užpildysi nuostabia patirtimi ir emocijomis, o ne baime? Tobulėk keliaudamas su Unique Projects!

 

VIETA: Trofaiach, Austrija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Turkija, Graikija, Makedonija, Bulgarija, Italija, Ispanija, Portugalija, Lenkija, Lietuva

DATA: Gruodžio 11-17 dienomis, 2017

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos suteikiamos, patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos iki 275 eurų **.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Tai 6 dienų jaunimo mokymai, į kuriuos susirinks net 33 žmonės. Dalyviai dalinsis savo patirtimi ir gerąja praktika, išmoks naujų metodų, įgis su projekto tema susijusių kompetencijų.

Mokymo metu žmonės, dirbantys su jaunimu,  glaudžiai bendradarbiaus su grupele nepilnamečių pabėgėlių, kuriant priemonių rinkinį, kuris būtų pritaikytas pabėgėlių poreikiams (tikslinei grupei). Dalyviai ne tik dirbs grupėse, diskutuojant ir atrandant teorinius aspektus, galimus metodus, tačiau turės galimybę tobulėti kartu su kitais, gaunant grįžtamąjį ryšį iš tikslinės grupės. Šie seminarai bus įtraukti į priemonių rinkinį.

Projekto tikslas – ugdyti geresnį jaunų žmonių supratimą ir suteikti žmonėms, dirbantiems su jaunimu, priemonių rinkinį, įskaitant seminarus tikslinėms grupėms ir specializuotus patarimus, kaip pritaikyti priemones tikslinei grupei (nepilnamečiams pabėgėliams).

Projekto uždaviniai:

– kartu parengti įrankių rinkinį, kurį žmonės, dirbantys su jaunimu, galėtų naudoti dirbdami su migrantais ir pabėgėliais;

– suteikti jauniems pabėgėliams galimybę aktyviai dalyvauti įrankių rinkinio kūrimo procese;

– stiprinti tarpkultūrinį supratimą ir supratimą apie žmogaus teises;

– remti tikslinę grupę integracijos procese.

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).