DANCE IT OUT!

Vietų nėra
2019-07-12

Šis projektas skirtas visiems šokio ir aktyvaus gyvenimo mylėtojams bei žmonėms norintiems patobulinti savo figūrą. Dalyvauk  jaunimo mainuose „DANCE IT OUT!“ kurie vyks liepos 12- 19 dienomis, Slovakijoje. Šiame projekte turėsi galimybę ne tik susipažinti su daugybe įdomių žmonių iš skirtingų šalių, tačiau sužinosi daugiau apie sveiką gyvenseną, įvairias fizines veiklas bei išmoksi šokti Zumbą! 

Šokio žingsneliu keliauk kartu su  „Unique Projects“!

 

VIETA: Košice, Slovakija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Kroatija, Lietuva, Turkija, Ispanija, Čekija, Slovakija

DATA:  liepos 12-19, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (17-25 m.) + 1 lyderis (18+) (atrenkant dalyvius bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

 

PROJEKTO TIKSLAS:

Šio projekto tikslas daugiausia skirtas jauniems žmonėms,  norintiems domėtis įvairiais sportais, šokti, kovoti su nutukimu ir skatinti Zumbą.

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

-didinti visuomenės informuotumą apie Europos Sąjungos 2020 m. sveikatos ir sporto
uždavinius;

– užkirsti kelią neigiamam požiūriui į Zumba, paaiškinant naudą sveikatai ir užtikrinti, kad šis sportas būtų siūlomas visuomenei;

– užtikrinti, kad jauni žmonės plėtotų sąmoningumą kovojant su nutukimu;

– skatinti, naudoti, plėtoti ir skleisti naujoviškų ir racionalių strategijų, skirtų jauniems žmonėms sukurti sveiką gyvenimo būdą;

Kas kviečiami dalyvauti?

-asmenys, kurie nori išspręsti antsvorio problemą;

-asmenys turintys šokimo, Zumbos ar “Fitness“ patirties;

-asmenys, turintys mažiau galimybių dalyvauti projekte (asmenys gyvenantys kaimo vietovėse).

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)