Critical thinking – the media filter

Vietų nėra
2018-09-24

Mūsų kaimynė Lenkija – viena iš didžiausių Europos Sąjungos šalių. Ji yra Vidurio Europoje ir ribojasi su Baltijos jūra. Šiaurės Lenkijoje daug kur pamatysite kalvotas lygumas, nusėtas šimtais ežerų, o šalies pietuose stūkso Karpatų kalnai. Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Critical thinking – the media filter“  Rugsėjo 24 – 30 dienomis,  Lenkijoje. Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

Dalyviai dar nei karto nenusivylė mūsų partnerių iš kaimyninės šalies rengiamų projektų kokybe – įsitikink tuo ir tu – tobulėk keliaudamas su „Unique projects“!

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Puck, Lenkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lenkija, Lietuva, Ispanija, Italija

DATA:  Rugsėjo 24 – 30 dienomis, 2018

AMŽIUS: 9 dalyviai (17 – 25 m.) + 1 lyderis (18+) (5 vaikinai, 5 merginos)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 180 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projektas suburs 42 dalyvius į jaunimo mainų projektą „Critical Thinking the Media Filter“ , kurio metu mokysitės, kaip pritaikyti kritinį mąstymą kompiuteriniame raštingume. Gyvename 21-ame amžiuje, internetinėje erdvėje galima rasti daug informacijos ir pasiklysti, todėl labai svarbu gebėti kritiškai mąstyti ir atsirinkti tik aktualią bei patikimą informaciją, tuo pačiu sutaupant ir savo laiką.

Pagrindinis projekto tikslas –  išmokti kritinio mąstymo metodų, skatinti kūrybiškumą ir įgyti įgūdžių, susijusių su kritinio mąstymo metodų pritaikymu kompiuteriniame raštingume.

Šiame projekte ne tik įgysite žinių ir įgūdžių apie kritinį mąstymą, tačiau ir padidinsite tarpkultūrinį supratimą, turėsite galimybę pažinti kitas kultūras, patobulinti anglų kalbos žinias bei susirasti bendraminčių.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema;

* ne tik aktyvūs jauni žmonės, tačiau ir tie, kurie nori padidinti žinias apie kritinį mastymą;

*pirmenybė teikiama dalyviams, kurie turi kultūrinių arba geografinių sunkumų (pvz.: yra iš mažo miestelio ar kaimo vietovės).

 

Šiuose mainuose dalyvaus 42 dalyviai iš 4 skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)