Creative Arts for Youth Participation

Vietų nėra
2017-10-30

Didžiausia ES šalis, nusidriekusi nuo Šiaurės jūros iki Viduržemio jūros.Taip, tai nuostabioji Prancūzija, žavinti skaniu maistu, kokybišku vynu ir išskirtine kultūra bei kraštovaizdžiu. Čia gali apsilankyti ir Tu sudalyvaudamas jaunimo mainų projekte Creative Arts for Youth Participationkuris vyks Spalio 30 – Lapkričio 5 dienomis, Prancūzijoje. Tobulėk keliaudamas su Unique Projects!

 

VIETA: La Vancelle (netoli Strasburgo), Prancūzija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Prancūzija, Rumunija, Lietuva, Graikija, Makedonija

DATA: Spalio 30 – Lapkričio 5 dienomis, 2017

AMŽIUS: 5 dalyviai (18-30 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos suteikiamos, patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos iki 275 eurų **.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šiuo projektu tikima, kad menas gali suteikti nuostabių potyrių mažiau galimybių turintiems ir kitiems jauniems žmonėms. Norima parodyti, jog  kūrybinės užduotys ir visa apimanti metodika didina pasitikėjimą bei dalyvavmą veiklose. Organizatoriai yra  motyvuoti vykdyti šį projektą, nes tiki, kad menas yra universali kalba, kuri kalba su mumis nepriklausomai nuo mūsų socialinių, ekonominių, kultūrinių ar geografinių skirtumų. Tai suteikia naują perspektyvą ir įžvalgą įvairiose kultūrose ir papročiuose. Menas turi galią įveikti barjerus, sukurti iniciatyvą ir prisidėti prie asmeninio bei profesinio jaunimo ugdymo.

Pagrindiniai projekto tikslai:  

  • tobulinti užsienio kalbų, ypač anglų ir prancūzų, kalbų žinias;
  • įkvėpti jaunus žmones naudoti kūrybinius menus kaip būdą, didinti kultūrinį supratimą ir ugdymą;
  • didinti Europos pilietiškumo jausmą ir palengvinti tarpkultūrinį dialogą tarp jaunų Europos piliečių per neformalųjį ugdymą.

 

Projekto veiklos:

*Projektas bus įgyvendinamas rengiant įvairius seminarus, kūrybines dirbtuves jaunimui, naudojant neforamliojo ir informaliojo mokymosi metodus, tokius kaip:

– debatai ir refleksijos grupėse, užsienio kalbų tobulinimui;

– kūrybinės dirbtuvės, skirtos tobulinti ar sustiprinti dalyvių žinias apie menus ir gerinti išraišką;

– kultūriniai vizitai (Europos institucijos, Europos sostinė), siekiant didinti Europos pilietiškumo jausmą;

– vaidmenų žaidimų organizavimas ir kitos grupės formavimo veiklos, siekiant vystyti tarpkultūrinį dialogą ir tobulinti užsienio kalbų žinias;

-pasirengimas tarpkultūriniams vakararams, skatinant grupinę sanglaudą ir tarpkultūrinio dialogo kūrimą.

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu arba susisiekite kontaktiniu telefono numeriu: +37061688177.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).