Create Peace through Leadership

Vietų nėra
2018-12-01

Vengrija garsėja unikalia kultūra, Budapešto terminėmis pirtimis, jaukiais mažais miesteliais ir Dunojaus ramybe, kurioje paskęsta visi kasdieniniai rūpesčiai ir rutina.  Tai šalis, kuri turi net 7 kaimynes!  Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų mokymuose „Create Peace through Leadership”, gruodžio 1 – 8 dienomisVengrijoje. Projektas šioje šalyje žada puikų laiką, naujus draugus ir neįkainojamą patirtį!

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

VIETA: VIETA:  Alsotoldas, Vengrija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Vengrija, Lietuva, Švedija, Jungtinė Karalystė, Latvija, Estija, Italija, Turkija, Austrija, Slovakija, Graikija, Rumunija

DATA:  gruodžio 1 – 8 dienomis, 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+) (vaikinas ir mergina)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Tai jaunimo mokymai, kuriuose daugiausia dėmesio bus skiriama asmeniniam tobulėjimui. Saviugdai pasitelksite dėmesingo įsisąmoninimo metodą, medituosite, sieksite sustiprinti ryšį su pačiu savimi ir aplinkiniais. Ar esate pasiruošę praleisti savaitę laiko ramioje aplinkoje, be jokių vakarėlių ir svaigalų, siekiant atrasti save ir mokytis?

Viena iš pagrindinių mokymų idėjų yra rasti būdą kaip moyvuoti jaunus žmones, kai lyderis nėra mokytojas ar mentorius, kai lyderis yra tik tarpininkas, kuris turi žinių ir gali jomis pasidalinti. Tokių žinių, kurios leistų jauniems žmonėms geriau suvokti savo veiksmus, pasirinkimus, sprendimus ir jų poveikį, taip pat pagerinti socialinius įgūdžius ir tarpusavio bendravimą.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, kalbantys bent vidutine anglų kalba (minimum B1 lygis);

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema;

* žmonės, dirbantys sujaunimu;

* žmonės, kurie yra pasiruošę įgytas kompetencijas vystyti po projekto bei pritaikyti praktikoje.

Pirmenybė teikiama žmonėms, turintiems mažiau galimybių (pvz.: iš mažesnių miestelių, tėvai išsiskyrę, neturi vieno iš tėvų ir pan.), paminėti registracijoje.

 

Šiuose mainuose dalyvaus 24 dalyviai iš 12 skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)