Communication for Social Inclusion

1 Laisva vieta
2020-10-02

Dar vadinama Drakulos gimtine ši šalis stebina savo gamtos grožiu ir vietinių gyventojų paslaptingumu. Tai pilių, legendų, miškingų kalnų ir aštraus maisto šalis, kuri kelia baimę ir smalsumą. Smagiausia, kad čia ne tik išvysi įspūdigus vaizdus, tačiau ir patobulėsi jaunimo įtraukties gerinime! Kviečiame dalyvauti  jaunimo mokymuose „Communication for Social Inclusion”, kurie vyks spalio 2-11 dienomis, Rumunijoje.

Mėgaukis nuostabia gamta ir įgyk naujų žinių keliaudamas su   „Unique Projects“!

 

VIETA: Suceava, Rumunja

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Rumunija, Albanija, Armėnija, Azerbaidžanas, Graikija, Italija, Latvija, Lietuva,  Lenkija, Serbija, Ispanija, Tunisas, Turkija, Jungtinė Karalystė

DATA: spalio 2-11 dienomis, 2020 (kelionės dienos spalio 2 ir 11 d.)

AMŽIUS: 2 dalyviai  (18+) 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. Jūsų indelis šiame projekte yra 70 eurų, kuris yra negrąžinamas.

  

APIE PROJEKTĄ:

 

Socialinės atskirties reiškinio tyrimus atlikti pradėta XX a. pabaigoje–XXI a. pradžioje dėl globalizacijos,  valstybių krizių ir plataus masto individualizmo rezultatų. Socialinės atskirties problema, jos sprendimas ir socialinės atskirties rizikos grupių identifikavimas tapo ne tik akademinių tyrimų, bet ir socialinės politikos objektu. Tarptautinių organizacijų ir Europos Sąjungos institucijų strateginiuose dokumentuose pabrėžiama, kad  socialiai atskirtų asmenų gerovės klausimas turi būti mokslo ir socialinės politikos prioritetas. Tad nuolat atliekami tyrimai ir kuriamos socialinės politikos strategijos, nukreiptos spręsti socialinės atskirties rizikos grupių problemas. Visgi, ši problema lieka neišspresta ir neretas jaunimo darbuotojas su tuo susiduria kasdieniniame darbe. Todėl šiame  projekte bus siekiama ugdyti jaunimo darbuotojų ar asmenų dirbančių su jaunimu įgūdžius, siekiant didinti socialinę įtrauktį ir spręsti atskirties problemas.

 

PROJEKTO TIKSLAI:

  1.  Ugdyti bendravimo įgūdžius, siekiant socialinės įtraukties.
  2.  Įgyti išsamių žinių apie efektyvios socialinės įtraukties komunikacijos problemą.
  3. Tobulinti jaunimo darbuotojų įgūdžius, eksperimentuojant su metodais, veiklos rūšimis, kad būtų galima sukurti veiksmingus komunikacijos įgūdžius socialinei įtraukčiai.
  4. Ugdyti aktyvų požiūrį ir elgesį į efektyvią socialinės įtraukties komunikaciją, rengiant ir įgyvendinant informavimo kampaniją ir paauglių švietimo programą.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, turintys patirties darbe/savanorystėje su jaunimu, jaunimo darbuotojai;

– asmenys, susidomėję projekto tema;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki liepos 15 dienos.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)