CommunicAction

Vietų nėra
2018-08-26

Skaniausios picos, makaronai, siauros gatvelės, temperamentingi žmonės – taip, tai Italija! Nuo sniegu padengtų viršukalnių iki saulėtosios Adrijos jūros Italija sklidina magijos, istorinio paveldo ir meno. Kviečiame dalyvauti tarptautiniame jaunimo mokymų projekte CommunicAction ”, Rugpjūčio 26 – Rugsėjo 1 dienomis (26 d. ir 1 d. – kelionės dienos), Italijoje. Projektas šioje šalyje žada puikų laiką, naujus draugus ir neįkainojamą patirtį! (saulė ir gera nuotaika – taip pat garantuota!:))

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Alessandria, Italija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Italija, Estija, Lietuva, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Ispanija

DATA:  Rugpjūčio 26 – Rugsėjo 1 dienomis (26 d. ir 1 d. – kelionės dienos), 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šis projektas suburs 16 jaunų žmonių į įvairius seminarus, veiklas. refleksijas ir įsivertinimus, kurie bus paremti neformaliaisiais ir mokymosi iš patirties metodais bei patirtimi. Šiame projekte bus įvairių kūrybinių dirbtuvių apie savęs pažinimą, refleksijas, išraišką, asmeninę komunikaciją, aktyvų klausymąsi, tarpasmeninę pagalbą, mokymą, vaidmenų žaidimus, kūrybingumą ir dalinimąsi iš komunikacijos perspektyvos. Jauni žmonės išmoks naujų efektyvių komunikavimo su jaunais žmonėmis, kitomis organizacijomis, institucijomis, vietinėmis bei tarptautinėmis bendruomenėmis būdų.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu arba savanoriai;

* norintys pagerinti savo asmenines ir profesines kompetencijas bei vystyti komunikacinius įgūdžius;

 * tie, kurie yra pasiruošę įgytas kompetencijas vystyti po projekto bei pritaikyti praktikoje;

* žmonės, kalbantys gera anglų kalba;

* nori mokytis, dalintis, bendrauti tarpkultūrinėse grupėse;

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema;

* turintys 18 metų ir daugiau;

*pasiruošę skleisti projekto rezultatus po projekto.

 

Šiuose mokymuose dalyvaus dalyviai net iš 8 skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)