Circus pedagogy for youth workers

Vietų nėra
2018-06-23

Nuostabi šalis, į kurią norėsite sugrįžti ne vieną kartą…šalyje gausu daug nedidelių jaukių baroko stiliaus miestelių, kuriuose laukiamas kiekvienas. Tai šalis, kuri turi net 7 kaimynes! (Oho!) —> Taip, tai Vengrija! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte Circus pedagogy for youth workers”, Birželio 23 – 30 dienomis, Vengrijoje. Europos širdyje įsikūrusi Vengrija – saldžiųjų paprikų, žydrojo Dunojaus, geoterminių šaltinių ir karališkosios Habsburgų architektūros šalis.

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Sikonda, Vengrija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Bulgarija, Italija, Ispanija, Graikija, Vengrija, Lietuva, Makedonija, Lenkija, Slovakija, Čekija, Estija, Slovėnija

DATA:  Birželio 23 – 30 dienomis, 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+) (1 vaikinas, 1 mergina)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis šio projekto tikslas yra išmokyti dalyvius įvairių pagrindinių cirko įgūdžių, tokių kaip grupės akrobatika, žongliravimas, diabolo bei kitų įvairių cirko dirbtuvių rengimo ir įgyvendinimo būdų, kurie galėtų būti pritaikyti kaip įrankis darbe su jaunimu. Projektu siekiama supažindinti su veiklomis, kurios skatina bendradarbiavimą, stiprina pasitikėjimą, vystant koordinaciją ir atkaklumą. Po jaunimo mokymų dalyviai turės žinių ir bus įgalinti rengti bei pritaikyti  cirko dirbtuves patys praktikoje. Paskutinė projekto diena bus įdomi tuo, jog visi projekto dalyviai surengs renginį vietos bendruomenės nariams, kuriame pasidalins savo žiniomis ir pristatys trumpus pasirodymus su cirko elementais, kuriuos bus išmokę projekto metu.

Šis projektas – puiki galimybė pažvelgti į gyvenimą, bendravimą ir darbą su jaunimu iš visai kitokios, įdomios ir kūrybiškos perspektyvos!

Be to, kad dalyvauti šiuose mokymuose, nereikia turėti jokios patirties!

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu, arba susidomėję šia tema;

* žmonės, kalbantys bent vidutine anglų kalba (min B1 lygis);

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema;

* turintys 18 metų ir daugiau.

 

Šiuose mokymuose dalyvaus dalyviai net iš 13 skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)