Check M.A.T.E.!

Vietų nėra
2019-09-12

Temperamentingi žmonės, tradiciniai patiekalai – pica ir makaronai, autentiški pastatai, siauros gatvelės, menas, pripažintas visame pasaulyje bei turtinga istorija – ir visa tai rasime kur? Tikrai taip, Italijoje! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Check M.A.T.E.!“, kuris vyks rugsėjo 12-21 dienomis, Italijoje. 

 

Tai puiki proga praplėsti akiratį, susirasti naujų draugų bei tobulėti keliaujant su „Unique Projects“! 

 

VIETA: Vicenza, Italija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lietuva, Graikija, Portugalija, Vengrija, Lenkija

DATA: rugsėjo 12-21 dienomis, 2019

AMŽIUS: 5 dalyviai (18 m.+) (3 vaikinai ir 2 merginos arba 2 vaikinai ir 3 merginos).

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 250 eur**. 

APIE PROJEKTĄ

„Check M.A.T.E.!“ (Check Meet Action Team Europe) projektu siekiama Vicenzos mieste ir artimuose miesteliuose (Italijoje) sukurti  susivienijusią bendruomenę per žaidimą, kaip įrankį tai padaryti.

Žaidimas yra įrankis, kurį kiekvienas vaikas naudoja norėdamas žinoti ribas ir jas įveikti, tai yra būdas priimti iššūkius ir bendradarbiauti – kurti naujus ryšius su kitais žmonėmis. Kai žaidžiame, mes suprantame taisyklių svarbą ir pagarbą varžovui, atrandame ne tik pergalės džiaugsmą, bet ir pralaimėjimo liūdesį. Ši veikla padeda tapti puikiu ir žinomu piliečiu.

Jaunimo mainai taip pat siejasi su žodžiu „žaidimas“ – tai galimybė susipažinti su skirtingų šalių žaidimais ir kultūromis, kurios sukuria šiuos žaidimus, dalintis žaidimais, kuriuos visi žino, nepaisant skirtingų ribų. Priemonės, kurios bus naudojamos projekto metu – stalo žaidimai, vaidmenų žaidimai, dinamiški žaidimai, tradiciniai žaidimai ir skaitmeniniai žaidimai, kurie bus naudingi siekiant pažinti vieni kitus ir sukurti komandos bendradarbiavimo prasmę, iššūkius, visuomenės vienybę, taisyklių laikymąsi, tuo pačiu gerai praleidžiant laiką.

Veiklos, kurios bus įtrauktos į projekto programą:

• neformalus mokymasis apie stalo žaidimo kūrimą;

• susitikimas su asociacijomis, kurios skatina žaisti tradicinius žaidimus;

• seminarai apie konkursų ir iššūkių organizavimą, siekiant pasidalinti žaidimų praktika skirtingose šalyse;

• apsilankymas tarptautiniame renginyje apie žaidimus.

Kas kviečiami dalyvauti?

-asmenys, kurie yra susidomėję projekto tema;

-asmenys, esantys 18-30 metų amžiaus;

-asmenys, kalbantys vidutine anglų kalba (B2 lygis);

-pirmenybė teikiama mažiau galimybių turintiems asmenims (iš tautinių mažumų, nebaigę mokyklos / nesimokantys).

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)