Bring Heroes to Life

Vietų nėra
2018-04-05

Nuostabi šalis, į kurią norėsite sugrįžti ne vieną kartą…šalyje gausu daug nedidelių jaukių baroko stiliaus miestelių, kuriuose laukiamas kiekvienas. Tai šalis, kuri turi net 7 kaimynes! (Oho!) —> Taip, tai Vengrija! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte Bring Heroes to Life ”, Balandžio 5 – 13 dienomisVengrijoje. Europos širdyje įsikūrusi Vengrija – saldžiųjų paprikų, žydrojo Dunojaus, geoterminių šaltinių ir karališkosios Habsburgų architektūros šalis.

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Berettyóújfalu arba Hajdunanas, Vengrija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Vengrija, Rumunija, Slovakija, Austrija, Italija, Jungtinė Karalystė, Lietuva, Latvija, Estija, Turkija, Danija, Graikija

DATA:  Balandžio 5 – 13 dienomis, 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto tikslas – stiprinti jaunimo darbuotojų gebėjimus, siekiant padėti jaunimui tiksliai ugdyti jų kompetencijas asmeniniame, profesiniame ir socialiniame augime. Mokymas bus grindžiamas patyriminio mokymosi elementais, savarankiško mokymosi ir neformalaus ugdymo metodais.

Projekto tikslai:

  1. Padidinti su jaunimu dirbančių jaunimo darbuotojų žinias neformaliojo ir savaiminio mokymosi srityse bei įgyti tam reikiamų kompetencijų.
  2. Padidinti jaunimo darbuotojų supratimo lygį, kodėl turėti tikslą gyvenime yra reikšminga jauniems žmonėms;
  3. Plėtoti jaunimo darbuotojų gebėjimus, padedant jauniems žmonėms įgyti kompetencijas teisingu būdu.
  4. Didinti jaunimo darbuotojų motyvaciją, skatinant jaunimą naudotis turimomis kompetencijomis (profesionaliame ir asmeniniame lygmenyse).
  5. Sukurti profesionalų planą, kuris žmonėms, dirbantiems su jaunimu, padėtų efektyviai pritaikyti įgytas žinias ir kompetencijas savo darbo srityje.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu, arba susidomėję šia tema;

* žmonės, kalbantys bent vidutine anglų kalba (minimum B1 lygis);

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema.

 

Šiuose mokymuose dalyvaus 25 dalyviai net iš 12 skirtingos šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)