Breaking the stereotypes

Vietų nėra
2018-07-09

Šalis, garsi Mažosios undinėlės statula —-> taip, tai Danija! Ši įdomi šalis, kasmet pritraukianti tūkstančius žmonių iš pačių įvairiausių pasaulio kampų,  žavi savo unikaliais miestais, gražiu kraštovaizdžiu, architektūriniu ir istoriniu paveldu bei kitais objektais, aptinkamais kiekvienoje Danijos vietoje. Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Breaking the stereotypes ”, Liepos 9 –18 dienomis, Danijoje. Tai puiki galimybė įgyti tarpkultūrinės patirties, susirasti naujų draugų ir patobulėti, kaip asmenybei!

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Stenløse, Danija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Danija, Turkija, Lietuva, Armėnija, Lenkija, Ispanija, Vokietija, Austrija, Graikija

DATA:  Liepos 9 –18 dienomis, 2018

AMŽIUS: 4 dalyviai (18-30 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Tema: lygybė, tolerancija, stereotipų laužymas apie pabėgėlius ir migrantus

 

Per pastaruosius keletą metų didelis pabėgėlių ir migrantų srautas kelia rimtą susirūpinimą Europos Sąjungoje. Galėjome matyti, kaip šalių tarpusavio bendradarbiavimas susilpnėjo, dėl kurio netgi vyko nemažai neigiamų įvykių, o pasaulio lyderiai vengia prisiimti atsakomybę ir imtis veiksmų teigiamam pokyčiui. Viena iš problemų yra ne tik supratimo  trūkumas, bet ir pabėgėlių bei migrantų vengimas.

 

Tai taip pat rodo, kad visoje Europoje skirtingos šalys ir bendruomenės vis dar turi didelių spragų apie kiekvienos šalies istorijos, kultūros, savitumo supratimą. Mes taip pat dažnai šiuos stereotipus nutylime…

 

Projekto tikslai:

* Didinti žinias ir supratimą apie migracijos, migrantų ir pabėgėlių iššūkius.
* Nustatyti ir įveikti stereotipus, prietarus ir neigiamą požiūrį į skirtingas kultūras.
* Skatinti žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumą ir kritinį mąstymą tarp dalyvių.
* Geriau suprasti kiekvienos šalies kultūrą ir politinį klimatą.
* Sukurti didesnę supratimo ir solidarumo tarp šalių prasmę.
* Padidinti dalyvių supratimą apie užsienio kalbos vartojimą.
* Sužinoti, kaip naudotis Erasmus + programa kitiems projektams.

Kas kviečiami dalyvauti?

* turintys 18-30 metų;

* gerai kalbantys angliškai;

* susidomėję projekto tema ir pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose.

 

Šiame projekte dalyvaus netgi 45 dalyviai iš 9 šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)