WHAT IS BEHIND?: FOR BETTER ERASMUS+

Vietų nėra
2018-09-10

Šalis garsėjanti išskirtine virtuve, gardžiais vaisiais, tradiciniais saldumynais, nuostabia gamta ir kvapą gniaužiančia architektūra —> taip, tai Turkija! Nepatikėsit, tačiau siūlome galimybę sudalyvauti seminare/  projekte What is behind?: for better Erasmus+”, kuris vyks Rugsėjo 10 – 18 dienomis, Turkijoje.  Ši šalis taip pat garsi keramika, odos dirbiniais, kilimais, juvelyrika, o net 70 proc. visų pasaulio riešutų išauginama Turkijoje!

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

VIETA: Hatay, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Turkija, Rumunija, Italija, Makedonija, Lietuva, Estija, Bulgarija

DATA:  Rugsėjo 10 – 18 dienomis, 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šis seminaras (projektas) susidės iš dviejų dalių.  Juo bus siekiama tokių tikslų:

* nustatyti ir suprasti, kas yra sėkmingas darbas su jaunimu;

* analizuoti, kaip galima būtų patobulinti rengiamus projektus ateityje (siekiant didinti jaunų žmonių socialinę įtrauktį; kompetencijų vystymą ir kt.);

*populiarinti Erasmus+ programą ir jos galimybes;

* kurti efektyvias strategijas ateities projektams;

* paskatinti naudoti inovatyvesnius metodus darbe su jaunimu;

* padėti žmonėms suprasti į jaunimą orientuotą švietimo svarbą;

* didinti jaunų žmonių galimybes ateityje.

 

Kokie reikalavimai dalyviams?

– turi dirbti su jaunimu arba turėti didelę motyvaciją dalyvauti projekte ir visose jo veiklose;

– norėti dirbti tarpkultūrinėje komandoje.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)