Be an Entrepreneur and Create

Vietų nėra
2018-08-05

Mūsų kaimynė Lenkija – viena iš didžiausių Europos Sąjungos šalių. Ji yra Vidurio Europoje ir ribojasi su Baltijos jūra. Šiaurės Lenkijoje daug kur pamatysite kalvotas lygumas, nusėtas šimtais ežerų, o šalies pietuose stūkso Karpatų kalnai.  Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte Be an Entrepreneur and Create“, Rugpjūčio 5 –12 dienomis (5 ir 12 d. – kelionės dienos), Lenkijoje. Projektas šioje šalyje žada puikų laiką, naujus draugus ir neįkainojamą patirtį!

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Leszno, Lenkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Portugalija, Ispanija, Italija, Kipras, Lietuva, Graikija, Rumunija

DATA:  Rugpjūčio 5 –12 dienomis (5 ir 12 d. – kelionės dienos), 2018

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šie jaunimo mokymai skirti vystyti kūrybiškumą ir verslumą kaip priemonę sumažinti jaunimo nedarbą Europoje. Projekto tikslas – naudoti kūrybiškumą skatinančius metodus ir supažindinti su jaunimo verslumu, kaip priemone kovai su nedarbu, taip pat įgalinti jaunus žmones kūrybiškai galvoti ir ieškoti verslumo idėjų.

Per šiuos jaunimo mokymus dalyviai turės galimybę išmokti pristatyti verslumo idėją kitiems jauniems žmonėms, išmokti motyvuoti juos ir būti aktyviais bei palaikyti jaunimą verslumo pritaikymo karjeroje procese. Be to, per projektą dalyviai susipažins su kitų šalių nedarbo problemomis, verslumo koncepcija, socialine įmonių atsakomybe ir kitais svarbiais aspektais, kurie yra susiję su jaunimo nedarbu ir verslumu.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu;

* tie, kurie nori išmokti neformaliųjų metodų darbe su jaunimu;  

 * tie, kurie yra pasiruošę įgytas kompetencijas vystyti po projekto bei pritaikyti praktikoje;

* žmonės, kalbantys gera anglų kalba;

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema;

* turintys 18 metų ir daugiau;

*pasiruošę skleisti projekto rezultatus po projekto.

Pirmenybė teikiama žmonėms, turintiems mažiau galimybių (pvz.: iš mažesnių miestelių, tėvai išsiskyrę, neturi vieno iš tėvų ir pan.), paminėti registracijoje.

 

Šiuose mokymuose dalyvaus dalyviai net iš 7 skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)