Balkan Baltic Mix: role of media and diversity in youth work

Vietų nėra
2019-03-12

Kosovas tai nedidelė valstybė Balkanų pusiasalyje. Ji 2008 m. paskelbė priklausomybę nuo Serbijos, dalis pasaulio valstybių ją pripažįsta kaip Kosovo respubliką, tačiau Serbija ją laiko savo dalimi. Šalis ribojasi su Makedonija, Bulgarija, Albanija, Juodkalnija, Serbija. Nors tai dar gana mažai žinoma šalis Europoje, tačiau nepaprastai graži savo kraštovaizdžiu ir turtinga istorija. Pamatyk savo akimis dalyvaudamas  jaunimo mokymuose “Balkan Baltic Mix: role of media and diversity in youth work“ kurie vyks kovo 12-20 dienomis, Kosove.

 

Pažink Europą įgydamas naujų žinių su  „Unique projects“!

 

VIETA: Prishtina, Kosovas

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Kosovas, Serbija, Lietuva, Švedija, Estija, Lenkija, Suomija, Danija, Latvija 

DATA:  kovo 12 – 20 dienomis, 2019

AMŽIUS: 2 dalyviai (20+) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto metu bus siekiama pagerinti kritinio mąstymo įgūdžius, suteikti galimybę aptarti Baltijos ir Balkanų realijas ir plėtoti jaunimo žiniasklaidos ir įvairovės veiklą. Mokymai  suteiks galimybę aptarti ir dalytis patirtimi apie pereinamuosius laikotarpius dviejuose Europos regionuose.

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

– suteikti dalyviams žinių apie žiniasklaidos vaidmenį ir funkcijas mūsų gyvenime ir jaunimo darbe;

– gerinti dalyvių kompetenciją žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumo srityje;

– suteikti dalyviams žiniasklaidos priemones saviraiškai ir demokratiniam dalyvavimui;

– skatinti judumą ir gebėjimų ugdymą bei Europos pilietybės vertybes;

– stiprinti jaunimo įtaką ir gebėjimą aktyviai dalyvauti demokratinėje visuomenėse;

– gerinti įgūdžius ir kompetencijas bei skatinti aktyvų jaunimo pilietiškumą;

– stiprinti dalyvių užsienio kalbos kompetenciją ir didinti dalyvių sąmoningumą ir supratimą apie kitas kultūras ir šalis;

– skatinti neformaliojo švietimo metodus ir novatoriškus mokymosi metodus.

Kas kviečiami dalyvauti?

• žmonės tiesiogiai suinteresuoti žiniasklaidos, įvairovės ir tolerancijos tema ir yra pasirengę praktiškai tai įgyvendinti asmeniniu ar bendruomeniniu lygmeniu;
• asmenys motyvuoti aktyviai dalyvauti ir mokytis mokymo kursuose;
• asmenys  pasiryžę būti įsitraukusiu viso mokymų kurso metu į vykdomą veiklą ir jos tolesnę veiklą;
• žmonės galintys suteikti pridėtinę vertę mokymo kursui;
• asmenys sugebantys gerbti mokymo kursų taisykles ir dalyvauti visuose renginiuose, įskaitant kultūrinius;
• asmenys mokantys gerbti kitas kultūras, būti tolerantiškais ir pasirengusiais draugiškai susiburti su tarptautine žmonių bendruomene.

 

 Dalyviai bus apgyvendinti Germia Nacionaliniame parke, mažuose mediniuose namukuose.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)